Wpis z mikrobloga

W następnej edycji #wykopoczta proponuje wprowadzić obowiązkowe dodawanie paragonów do paczek żeby jeden z drugim mogli sprawdzić kto jest stratny na 2,50 a kto przycebulił złotówke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taka fajna akcja a tak przykryta przez ##!$%@? co niektórych. A chciałem wziąć udział w przyszłej edycji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazpodludzi #bekazwykopkow
  • 9
W następnej edycji #wykopoczta proponuje wprowadzić obowiązkowe dodawanie paragonów do paczek żeby jeden z drugim mogli sprawdzić kto jest stratny na 2,50 a kto przycebulił złotówke ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wyporkiewicz: z tego samego powodu nie biorę juz udziału :) Wziąłem raz dwa lata temu i wystarczy
@wyporkiewicz: Nie mogę z wykopkami xD Z tego co zaobserwowalem to 90% się stara, aby dać coś od siebie, jakiś handmade, fajny słodycz, dobrą książkę (może być używana), nawet głupi drobiazg, ale jakiś fajny, aby kogoś zadowolić, uszczęśliwić, aby ktoś się uśmiechnął wymieniając paczki. Zawsze jednak znajdzie się jakiś śmieszek wysyłający kilo cebuli, albo prześmieszny seler obsrany gównem. Wtedy jeśli ktoś się poskarży (gdyby się pochwalił zadowolony fajną paczką zostanie zasypany