Wpis z mikrobloga

Ej, zrobię swój tag gdzie będę bazgrolił o piłce nożnej, taki plan miałem już jak zapowiedzieli tagi autorskie, chyba prawie rok temu zresztą xD Teraz chyba pora.

Nie wiem czy ktoś to będzie czytał i czy kogoś to w ogóle obchodzi ale niedługo zacznę coś pisać.

#minieri (nie pod tym tagiem jakby co)

  • 10
  • Odpowiedz
@Minieri: ale tu jakieś średnie grono odbiorców, załóż lepiej bloga piłkarskiego i linkuj do niego stąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego konto na twitterze, strona na fejsie i trafisz w niszę.
Ja kiedyś w zasadzie miałem pisać jakieś dłuższe komentarze, wypowiedzi nt meczów, sam chciałem mieć bloga, ale stwierdziłem po co mi to. Lubię przelewać swoje przemyślenia na ekran komputera, nawet jestem redaktorem vg24, ale
  • Odpowiedz
@p3sman: będzie ciekawie raczej, coś w stylu artykułów, ale na razie nie wiem kiedy nawet zacznę i nie wiem jak nawet nazwę tag.
@TymRazemNieBedeBordo: Ale stary, ja nie potrzebuję takich rzeczy na razie, jak komuś się tu spodoba, to może pomyślę, na razie to taki pomysł tylko. Nie wiem nawet kiedy się wezmę za to, bo jak już zacznę to chcę to robić porządnie :)
  • Odpowiedz