Wpis z mikrobloga

I zarabia w miesiąc tyle co ty w rok, ale fakt, jesteś lepszym człowiekiem

@MichalStroz: sugerowanie że wszyscy by chcieli to robić żeby zarobić taki hajs xD nope
  • Odpowiedz
@Dolan: Jak? Dałbym na zeszyt zdjęcie Swojej dupy, gdybym miał na tym robic dobry cash. Gonciak ogarnie, ma dobrą widownie, Zostanie mu 50k subów, a będzie robił cash lepszy niż 3/4 yt z 500k subów i on to wie.
  • Odpowiedz
@starskaj: A co po gówno-widach? Myślisz, że mu zależy na jakiejś gówno widowni? Wolałbym się #!$%@?ć, siedzieć Sobie w japoni, #!$%@?ć dobry cash i spotykać się ze znajomymi, niż #!$%@? przejmować się jakąś widownią youtube xD
  • Odpowiedz
@MichalStroz: Tyle że takie zachowanie to typowa cebula. Gdyby nie te dzieci, gimbaza to by gówno zarobił i on o tym doskonale wie, ale przeciąga strunę. Nie pochwalam tego i oby mu się to czkawką odbiło. Nie, nie jestem lepszy, ani on nie jest lepszy. Zresztą o co ten twój ból dupy? Fan? Ja tylko oceniłem jego zachowanie, a nie #!$%@? jego zarobki. Czy już nic w necie nie można
  • Odpowiedz
@Cerb3rusPL: takie czasy, że krytyka=hejt. A Gonciarz przegina, leci na fali popularności i próbuje odkroić sobie jak najwięcej tortu. Robi dokładnie to z czego się przed laty naśmiewał, a to tylko pokazuje jaką jest osobą. Od dawna przestałem go oglądać. Pseudofilozoficzne, przeintelektualizowane filmiki oraz daily vlogi, czyli idealny content dla obecnej młodzieży, dla której wyciągnięcie 100 zł na koszulkę z reklamą kanału Gonciarza od rodziców to nie problem.
  • Odpowiedz