Wpis z mikrobloga

odnośnie udzielających się w #bonzo – moja subiektywna toplista naczelnych bonzologów. Jako że pojawiło się sporo niezadowoloych głosów odnośnie braku kilku postaci w rankingu, postanowiłem zaaktualizować moją toplistę o pominiętych użytników. Jedziemy z koksem, benc:

@RzecznikWykopu - Mistrz analizy i syntezy, alchemik słów. 165 wpisów pod tagiem, co mówi samo za siebie. człowiek legenda. z twórczości jutjubowej naczelnego menela łodzi mógłby pisać nie tylko prace magisterskie, ale i rozprawy filozoficzne. zna twórczość Bonza lepiej niż sam melin, co zaowocowało wieloma głosami o przyznanie owemu mirkowi na własność tagu #bonzo. Cenie go za wybitną znajomość meliniarskiego dialektu oraz zdroworozsądkowe podejście do prześmiewczej pscychoanalizy twórczości Matthew Merchanta. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ocena 9+ / 10
@SmieszekZawadiaka - aktywny pod tagiem od dłuuugiego czasu, potrafi mistrzowsko czytać w języku bonza jak i przyfasolić klimatycznym komentarzem. Swego czasy myślałem że to multi @RzecznikWykopu. Ocena 9 / 10
@Oskarek89 - wykopowy celebryta, ale mało osób wie że to on dawno temu rozkręcił tag #bonzo. tak tak finowie. krata harnasia należy mu się także choćby za przytrolowanie Mateusza Kupca zamawianiem pozdrowień (dla tych z MBanku), nie jestem też pewien czy mu nie wysłał paczki na meline ze wschodniej... Ocena 9 / 10
@Nighthuntero - co prawda poznałem użytnika dopiero w 2016 roku, ale wśród tagów pod jakimi jest aktywny #bonzo wiedzie prym, co mówi samo za siebie. zaskarbił sobie szacunek wielu wpływowych bonzoznawców co nie uszło mojemu osądowi. Poznałem jego twórczośc go przede wszystkim od strony meliniarskiego memoznastwa, za co nadaje mu tytuł samozwańczy tytuł naczelnego artysty tagu #bonzo. Ocena 8+ / 10
@Pooodi - podobnie jak poprzednik również autor wielu “przerubek”, spośród których wiele zdobyło uznanie odwiedzających tag. Naczelny aktywista na cześć nadania na własność tagu #bonzo użytnikowi @RzecznikWykopu. Niczym kuna w agreście lawiruje pomiędzy bonzowym slangiem, a prześmiewczym językiem wypokowej subkultury. Spory potencjał. Ocena 8+ / 10
@Lilitu - jedyny różowy (ale czy na pewno?) spod tagu. co prawda nie obserwuje mirkówny, w innych tagach, ale w #bonzo jest top3 jeżeli chodzi o aktywność i kreatywny komentarz. Ocena 8+ / 10
@Izydor_Kupiec - legendarny reżyser serialu “Meliniarze” za co na zawsze zaskarbił sobie miejsce w panteonie bonzoznawców. Użytnik o tyle kontrowersyjny o ile z tego co wiem jest członkiem afete, które na wypoku nie ma zbyt dobrej opinii. Myśle że wszelkie wątpliwości rozwieje @RzecznikWykopu. Ocena 8 / 10
@PieceOfShit - co prawda nie znam go za dobrze, ale przekonałem się że mistrzowsko porozumiewa się w języku Bonzo czym zaskarbił sobie mój szacunek, oby tak dalej. Ocena 8 / 10

kutko i na temat, benc
#wykop #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_mgp8b0tFuvJXxta89aWL86KoZAGEpoNO.jpg
  • 8