Wpis z mikrobloga

1. Mam KKM i zapomniałem przedłużyć.
2. Nie zdarzyło mi się to od początku jak ową kartę posiadam czyli jakieś 1.5 roku bo zawsze pilnowałem.
3. Słusznie dostałem mandat.

Czy jest szansa na obniżenie kwoty za dobre sprawowanie? Czy można o coś takiego wnioskować?

#mpkkrakow #krakow #kiciochpyta
  • 28
  • Odpowiedz
@Andczej @sorhu Dziękuję za odpowiedź.

"W przypadku uregulowania należności w ciągu 7 dni, opłata dodatkowa ulega obniżeniu do 120.00 zł..."

Normalnie jest 240.00 + bilet

Czy to nie zajmie więcej czasu i w przypadku odrzucenia i przekroczenia 7 dni będę musiał zapłącić 240 zł ?
  • Odpowiedz
@chione: Gdy kontrolami zajmowało się jeszcze MPK to w takich sytuacjach, gdy to było za pierwszym razem, opłatę dodatkową anulowali gdy podjechałeś na Wawrzyńca, ale od niedawna Renoma się kontrolami zajmuje, podejdź do nich na Wileńską.
  • Odpowiedz
@chione podjedź, spróbuj z odwołaniem i może dadzą tylko 20 zł manipulacyinej opłaty ;P
A jeśli nie uda się, to zawsze lepiej te 120 w ciągu tygodnia niż 240 :<
  • Odpowiedz
@chione: kolega miał podobną sytuację i właśnie z powodu "dobrego sprawowania" anulowali mu mandat i zapłacił jedynie 10% jego wartości. Życzę więc powodzenia żeby i Tobie się udało :)
  • Odpowiedz
@Andczej: hmm, pewnie jakiś rok już minął od tego czasu. Szczerze to nie powiem, czy było to od kiedy kontroluje inny organ niż MPK ale myślę, że warto i tym razem spróbować. Wszędzie pracują ludzie i z odpowiednim podejściem można czasem wiele zdziałać.
  • Odpowiedz