Wpis z mikrobloga

miej 49 milionów subskrybcji na YT

bardzo pragnij mieć 50 mln subów ale coś nie rośnie

#!$%@? #!$%@? co robić.png

złota idea!!!

"jak będę miał 50 mln subów to usuwam kanał. serio bo yt mnie dyma na hajs z wyświetleń i nie da się żyć za 12 mln ojro rocznie #!$%@? #!$%@? z yt"

internet wbija mu 50 mln subów bo chcą usunąć raka z YT

hehehe its a prank bro xDD nic nie usuwam xD

profit


ŹRÓDŁO

#youtube #heheszki #pewdiepie no i trochę #pasta
Porazka_Sezonu - >miej 49 milionów subskrybcji na YT
bardzo pragnij mieć 50 mln subów...

źródło: comment_r2UaKvza3vOv5npcBWvzHK11QJqOi09H.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Naxster: Przecież koleś ma najwięcej subów na YT - nigdy w historii kanału nie miał jakiegokolwiek okresu spadku subskrybcji. I po czymś takim też nie będzie miał, bo...
@Porazka_Sezonu: ...przecież zgodnie z obietnicą usunął konto. Ale drugie. Przecież to było tak łatwe do przewidzenia jak wiele baitów na mirko
  • Odpowiedz
@rockydoggy: dobra, ale tym razem dostał je od antyfanów. W tym rzecz, ze na fali fanów nie mógł przebić progu, dobił do niego na fali antyfanów. To fala się powinna cofnąć.
  • Odpowiedz
Wypowiedzi Murków co kompletnie nie znają jego filozofii. Idiota z yt, zwykły pajac. Mehhh. Nóż w kieszeni się otwiera. Ale właśnie takie ameby ciśnie w swoich filmach, a ja to popieram.
  • Odpowiedz
@rofl131: Nie jestem milionerem niestety, ale podejrzewam, że sposób myślenia jaki prezentujesz dotyczy tylko tych co nie zarabiają kilkanaście milionów, ale kiedy już dojdą do tego momentu to chcą więcej i więcej
  • Odpowiedz