Wpis z mikrobloga

Mirki, zastanawiam się czy pierwszy raz się nie szarpną i kupić firmowe jeansy. W sklepie #lee i #wrangler znalazłem takie. #fituje?
A Wy chodzicie raczej w takich do 100 zł czy może jednak coś za 300 cebul? Jeansy to inwestycja na lata w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam tag #modameska bo pewnie się znają
rurek49 - Mirki, zastanawiam się czy pierwszy raz się nie szarpną i kupić firmowe jea...

źródło: comment_crcJonSgRwEULObf6qQMt2W2XgqyaTpY.jpg

Pobierz

Jak jeansy to za około

  • 100 zł 64.5% (321)
  • 300 zł 35.5% (177)

Oddanych głosów: 498

  • 61
  • Odpowiedz
@I-____-I: jakie to są męskie?

@Dzonzi: chciałem raz spróbować. Kiedyś tak zrobiłem z butami i od tego czasu wolę już w droższych chodzić ;)

@BazaltowyTubylec: z szerszymi udami zaś na goleniach dziwnie wyglądają. Mam 190 wzrostu. Nie łatwo o dobre spodnie :P
  • Odpowiedz
@rurek49: Za te pieniądze to nie warto Lee i Wranglerów. Miałem kilka par i wszystkie poprzecierały się po takim samym czasie jak tańsze. Jak już chcesz tyle wydać, to kup Levisy. Zupełnie inny dżins, a i są kroje, które na dole nie są ani za szerokie ani za wąskie, a w udach dają swobodę ruchu.
  • Odpowiedz
@rurek49: może niekoniecznie te, ale jeżeli kupujesz spodnie lepszej jakości jak lee, wranglery czy levisy to po x czasu nie są zniszczone. kupisz spodnie za 100zł z jakiegoś hmu i po 2 miesiącach są rozciągnięte i w ogóle lepiej tego nie nosić xd rzeczy lepszej jakości do inwestycja :D
  • Odpowiedz
@rurek49: jak się wie gdzie kupić spodnie to można kupić za ~120zł takie co cenę wyjściową mają ~300zł.

protip: factory outlet + jakaś okresowa promocja. Tak kupuję w bigstarze. Ostatnio wziąłem 3 pary fajnych spodni za 80zł para.
  • Odpowiedz
Patrz na ceny w pic related. To oznacza że w USA takie spodnie kosztują co trochę droższe z sieciówki u nas. Jedyna zaleta Levisów to że jest zajebisty wybór krojów i kolorów.

Za tą cenę pewnie lepiej kupić Nudie czy Naked & Famous, chociaż sam nigdy nie kupiłem jeansów za powyżej 130 cebulionów.

Z tych do 130zl pooecam sekcje jeansów z C&A. Fakt ubrania tam nie przyciągają uwagi, ale sekcja spodni jest
threnuc - Patrz na ceny w pic related. To oznacza że w USA takie spodnie kosztują co ...

źródło: comment_DjCStJ2uwffzlICL5Jo83Ppsa9u7NGxs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@BaronVonBehemoth: mam 190 wzrostu. Jak ubieram jakies szersze spodnie to wygladam komiczne. Przy mojej figurze spodnie typu "regular" nie wyglądają dobrze. Moze gdybym przytył z 15 kg byłoby inaczej ;)
Zreszta jestem stosunkowo młody. Pewnie mając 30 albo 40 lat bede sie inaczej ubierać :p
  • Odpowiedz