Wpis z mikrobloga

@stulejman_themagnificent: Patrząc się na ten filmik od razu nasuwa mi się polityka apple, piękne słówka i mistrzostwo w manipulacji umysłem konsumenta. Oczywiście co drugie jego słowo ZAPRZECZA że to jaka reklama lub próba wciśnięcia zbędnego szajsu. W końcu to KREATYWNE xD Brakuję tu tylko jeszcze wzrokowego przekazu podprogowego xD
Ameby i gimby i tak będą kupować jak #!$%@? za hajs od rodziców. Fani gonciarza łykają wszystko jak pelikany, ale to w
  • Odpowiedz
@crystaldragon: kurde bo ciągle gdzieś się na mirko czy fb przewija udostępnienie jakiegoś kawałka jego działalności. mi jest szkoda czasu na oglądanie tego i zastanawiam się, na czym on się taki znany i poważany zrobił, artysta jutubowy :D
  • Odpowiedz
@slvk: pojechał do Japonii, został tam na jakiś czas, nagrywał jakieś filmiki o świecie, potem vloga, uruchomił Patronite na którym zarabia 30k miesięcznie, ostatnio przyjechał do Polski i mu się gen janusza uruchomił, teraz wrócił do Japonii i realizuje swoje marzenia o większym hajsie. *kurtyna*
  • Odpowiedz
@slvk: ludzie przyłażą aby zobaczyć go na żywo i kupić koszulkę,książkę,kubek z nim xDDD Ale spokojnie, zdecydowana większość to dzieci 7-13 lat, czasem starsze ale to już z porażeniem mózgowym. Ja go nawet szanuję bo świetnie zbija kasę na frajerach :P
  • Odpowiedz
@slvk: zlot fanów Gonciarza, były specjalne w kilku miastach spotkania z jego "skromną" osobą. przy czym cały czas jęczał że kasa się nie zgadza, sale za małe, a ludzie tacy z tego powodu #!$%@?.
  • Odpowiedz
przy czym cały czas jęczał że kasa się nie zgadza


@revMaxx: przy czym warto zaznaczyć, że te spotkania były organizowane w ramach "nagrody" za przekroczenie jakiegoś progu na Patronite, więc to nie było tak, że on to fundował z własnej kieszeni, tym większą te jego płacze wywołują żenadę.

Nie lubię go, ale szanuję jak #!$%@? za wyciąganie hajsu z gimbusów.
  • Odpowiedz
@Pete1: @revMaxx: ale czym on zyskał tylu fanów? XD jakiś mądry kanał ma, czy tak jak większość polskiego jutuba: gówniany content skupiający się wokół samego jutubera i podziwiania go za #!$%@?+jego wizja świata, która jest jedyna słuszna+bóldupienie, że to ciężka praca i należy się hajs+kurde no podziwiajcie mnie ja jestem taki fajny+lajfstal i bycie "opiniotwórczym"?
jak to pierwsze, to spoko. jak to drugie, to jakim cudem on ma #!$%@? fanów?
  • Odpowiedz
@slvk: ma kilkanaście fajnych materiałów-poradników-relacji z podróży, przede wszystkim o Japonii, gdy był tam jeszcze jako turysta jakieś 2-3 lata temu. Fajnie to się ogląda z mojego punktu widzenia (czyli osoby, która się tym krajem nie jara i nie ma marzenia by tam pojechać), jak i z punktu widzenia osoby, która wyniesie z tych materiałów praktyczne rady przed podróżą do Japonii. Z rzeczy nowszych bardzo podobały mi się daily vlogi z
Pete1 - @slvk: ma kilkanaście fajnych materiałów-poradników-relacji z podróży, przede...
  • Odpowiedz