Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedna sprawa odnośnie #csgo na dziś :> Niemal codziennie gram kilka MM, raz się wygrywa, raz przegrywa - wiadomo. Wczoraj nawet gratulowałem przeciwnej drużynie bo rozegrali świetny mecz i rozgromili nas 16:3. Zazwyczaj sprawdzam demka po przegranej i chce wiedzieć czy wszystko było uczciwie. I co ? W meczu wspomnianym wyżej jeden z przeciwników miał AIM'a podkręconego całkiem mocno - nie wiem jak wy, ale ja celując metr od głowy przeciwnika nigdy nie trafiam go w głowę. W innym meczu wygrywaliśmy 10:0 - napisałem "ez wh, ez game" - tak dla żartów, chciałem kogoś wkurzyć i udało mi się bo przegraliśmy 16:13 - WH odpalili.

Średnio tak szacuje mam co 5-6 mecz do czynienia z kimś odpalonym. Oczywiście zaraz zbiegnie się wykopowa elita, która powie że oni nigdy nie trafiają czitów a ja przegrywam bo noob i #!$%@? team. I w sumie rozumiem to. Nikt poza wąską grupą ludzi nie sprawdza demka - każdy z góry zakłada, że jest słabszy.

No nic jest jak jest, ale czemu valve jest bezczynne w tym temacie? zgłaszałem różne osoby, statystycznie z mojego powodu to już z 20 osób powinno mieć VAC, ale nigdy jeszcze nie przyszła informacja, że mecz został unieważniony. Nawet jak dostawałem #!$%@? od kolesia, który sadził 5x HS z autocampy przez sciane.

Mogliby usprawnić oglądanie demek w meczu - możliwość wycinania kawałka demka ( taki mały demko-edytor ) i wysyłania do valve, gdzie powiedzmy 10 studenciaków za głodowe stawki ogląda przesłane materiały i banuje odpowiednio. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 22
@pharmaz0ne: hltv lag czy gotv lag ? nie ucz ojca dzieci robic xD wiem o tym. Jesli jestes kolejnym ktory chce za wszelka cene udowadniac ze nie ma czitow tylko ja glupi i nie wiem ze gotv lag to nawet nie zaczynam dyskusji
@sometwo: wiele razy mialem tak ze dominowalismy, 12:0 super fajnie itd. a po chwili jeden z przeciwników łapał forme zycia ;) tłukł nas jak chciał. Co do zgłaszania... według mnie coś tam to daje. Moze info z podziekowaniami od gejbena na głownej csa mi sie nie pojawia zbyt czesto, ale sprawdzajac liste ostatnich gier w przegladarce z dodatkiem do chroma, zauwazam ze pojawia sie info "vac ban x days ago" u
@WhoNext: ja wiem ze mozna przegrac mecz, obserwuje nie jedna osobe na demku i np widze ze pan XYZ nic do zarzucenia, no czysto gra, ladne heady wali, WH wykluczone, a pan ABC ewidentnie podkrecony. Cos tam daje VAC BAN? puknij sie w glowe. Gralem ostatnio z typem z wykopu i zaciesza ze 900 godzin lata odpalony i to nie byle jak bo mocno podkrecony i nie ma bana i nigdy
@sometwo cos tam daje... wyobraz sobie co by bylo bez VAC-a. To ze daje dupy i zlapie mala czesc graczy to i tak lepiej niz bez niego. Gralbys wtedy na prywatnych serwerach bo nie moglbys grac inaczej.
@WhoNext: no ale to za malo. Valve trzepie miliardy na cs go a nie chce mi sie lepszego anti-cheat wprowadzic -.- Czasami nawet wydaje mi sie ze jest w tym jakas celowosc. Moze oni chca zeby cheatowali w grze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sometwo: oczywiscie ze sie zdazaja ale napewno nie co 5-6 meczy. zapytalbym cie jak czesto widujesz ich w swojej druzynie, ale skoro nie chcesz dyskutowac to powiem tylko wracaj nubie na deathmatch i za pare miesiecy bedziesz sam sie z siebie smial.
Nikt poza wąską grupą ludzi nie sprawdza demka - każdy z góry zakłada, że jest słabszy.


@sometwo: wiara w ludzi u Ciebie olbrzymia.

#!$%@? jaki lucky

gg wh

jaki aim wogle
@sometwo: lem, ale w go mam moze 800h. w 1.6 jakies 2000 z czego 500 na esl z ich anticheatem i kazdy przechodzil przez faze zwatpienia. jak goscie maja timingi i prefire opanowane do perfekcji bo np katuja caly czas jedna mape to bardzo latwo zwatpic.
@pharmaz0ne: ja mam LE i 1000h. Tak wiem co to prefire, miejscowki opanowane do perfekcji i odrozniam to od kogos kto cheatuje. Jak ktos gra bardzo dobre czy nawet semi-pro to od razu widać choćby po movemencie, poruszaniu celownikiem itp. A o timingi nie sram sie - niektorzy maja wyczucie i to widac. Tez mam mecze gdzie niemal co runde kolesi w plecy / bok siekam.
@sometwo: Z tym movementem to nie przesadzaj ja poruszam sie jak Rasiak a mimo to sprawdzam wszystkiem miejscowki i cos strzelam. Movement to nie wszystko najważniejsze jest myślenie w grze.