Wpis z mikrobloga

@matra: Dzięki. W Tajniaków grałem najmniej w czterech graczy i jak dla mnie gra w mniej osób była by strasznie naciągana. Do gry w dwie osoby masz 7 Cudów Pojedynek, Patchworka, Summoner Wars.
@PanBekon: Rozgrywałem, jest ekstra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest nacisk na kupno bogów, ale nie za wszelką cenę. Do tego w trzeciej erze, zamiast gildii masz świątynie, które są strasznie punktujące. Po paru grach jest też wrażenie, że łatwiej wygrać poprzez dominację militarną/naukową (wygrałem tak 3/4 gry), ale to ani plus, ani minus. Bardzo polecam.
@ilopan33: Wyżej napisałem, że w Alchemików jeszcze nie grałem. Muszę Cię odesłać na yt Wookiego/Game Trolla/Gambita/Grania w Chmurach. Jak już zagram, dam znać.
@raisond_etre: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Runebound jest w kolekcji od kiedy chciałem mieć przygodówkę fantasty. Wybór padł na Mage Knighta, ale on do zdobycia tylko na allegro w cenie pierdyliarda, a że akurat wychodziła 3 edycja Runebounda, to wybór był prosty.
@ilopan33: Alchemicy to bardzo fajna, dedukcyjna gra. Po każdej partii, która często trwa nawet 3h mam ból głowy od myślenia. Losowość nie jest duża no i występuje tu fajny efekt "przykrótkiej kołderki" więc mocno trzeba móżdżyć jakie akcje w danej rundzie się wykona.
@Pyramidonek tytuły i dla nowicjuszy i dla obeznanych w temacie. Domek podoba się zwłaszcza dziewczynom. W Colt Express aktualnie gram co chwilę, gra jest lekka i z jajem, a do tego z negatywną interakcja, którą lubię, ale która jest z przymrużeniem oka, więc też plus. Jestem pewien, że niedługo kupię dodatki. Jak będziesz brać grę, to koniecznie bierz z mata, która nie jest dołączona do pudełka, ale możesz ją znaleźć na allegro.