Wpis z mikrobloga

Mireczki/Mirabelki pytanie z serii #podrywajzwykopem
Jak spędzić czas z #rozowypasek inaczej niz kawa i kino? Pytanie o tyle dziwne, bo dziewczyna z ktora sie chce spotkac lubi jak sie cos dzieje. Bylismy na jednej kawie, ale zarowno dla mnie (jak i chyba dla niej) rozmowy sa ciut nudne. Po drinku bawilismy sie calkiem dobrze. Najchęniej bym poszedł z nią na narty/gokarty coś mniej oczywistego niż kino/kawa. Zeby byl jakis dreszczyk emocji. Klub odpada, bo adwent XD
Macie jakieś pomysły?
#logikaniebieskichpaskow
  • 19
@Kur_Piejak: Polecam się ;)

Jeszcze jak chcesz cos naprawde spoko, to poszukaj gry miejskiej - dostajecie liste punktów do odwiedzenia na GPSie, musicie sami zaplanowac trasę (wszystko jest w zasięgu spaceru), i w każdym z punktów rozwiązac zagadkę, albo np. porozmawiać z podstawionym NPC'em ;) Tu i ówdzie można się na taie coś załapać.

Escape room - gdzie mieszkasz? Jak w Poznaniu lub okolicach to Ci polecę jeden taki po którym
@Kur_Piejak Via ferrata. ;) A jak nie to ścianka wspinaczkowa, łyżwy, narty, kręgle, escape room, może jakieś wspólne gotowanie, jak masz motocykl to trochę adrenaliny, jakaś gra terenowa... No multum możliwości jest.
@deida: Przeciez OP pyta o pomysł na trzecia randkę, a nie na zabawianie znudzonej małżonki. Takie randki sa spoko - poza tym jak się dogadasz to poprosisz ją żeby ona zorganizowała coś ekstremalnego nastepnym razem.

@Kur_Piejak: Jak moja eks studiowala w Lublinie to spędzilismy super randkę w szkole jazdy konnej - jest ich sporo w lublinie i maja fajne ceny. Dla niej jako starej koniary i dla mnie jako totalnego