Wpis z mikrobloga

@domenacom: A masz konto osobiste w Idei? Być może niektóre lokaty są tylko dla posiadaczy konta albo jeszcze inaczej dopasowywane. Ja mam Konto Idealne i z dłuższych lokat mam takie dostępne:
Lokata GRUDNIOWA - 7 m-cy 2,20%
Lokata NR1 - 12 m-cy 2,20%, 14 m-cy 2,20%, 18 m-cy 2,25%
Lokata FAIR PLAY - 9 m-cy 2,00%, 24 m-ce 2,50%, 36 m-cy 2,75%
Lokata STABILNA - 12 m-cy 2,00%, 14 m-cy 2,10%,
  • Odpowiedz
@bowevev: no w sumie, może być i na 3 miesiące skoro będę mógł odnowić (chyba, że oferta wygaśnie?)

@eshabe: @FHA96: @invtraveler: macie tam konta? Teraz mam w mbanku osobiste i firmowe, ale zastanawiam się czy nie założyć właśnie tego Idea dla lokat osobistych oraz firmowych
  • Odpowiedz
  • 0
@domenacom zakładaj w IdeaBank. Konto dla klienta indywidualnego jest bezpłatne, nie wiem jak wygląda firmowe. Jeżeli chodzi o lokatę, to wygląda najatrakcyjniej :))
  • Odpowiedz
@domenacom: Te na 3 miesiące Idea Happy Plus (do 10k) lub BGŻOptima (do 100k) to tylko dla nowych klientów i nie można ich przedłużyć. Te z Idei co ja wymieniłem są dla wszystkich klientów. Oni mają dobrą ofertę z lokatami, więc warto mieć tam konto (darmowe) właśnie do łatwego operowania z lokatami :)
  • Odpowiedz
@domenacom jak masz taki hajs to wchodzisz do dużego banku (zaczynajacego się na PKO) i mówisz ile chcesz procentów od jakiej kwoty. Wtedy biedna dziewczyna wola kierownika bo biedna nie wie co zrobić i z nim negocjujesz ten procent. Z perspektywy banku lepiej żebyś ty dał IM te pieniądze nawet na 4% bo oni z tego i tak wykreca 12-16% więc można na prawdę nieglupi procent mieć.
  • Odpowiedz
@parachutes nie chce cie smucic ale tu jest tylko jeden przypadek opisany i to jeszcze najmniej dochodowy dla banku. Zanosząc pieniądze do banku przestajesz być ich właścicielem. Właścicielem jest bank a ty masz tylko obietnice że bank ci je odda czyli jesteś wierzycielem. Twoje pieniądze są w banku po stronie aktywów to znaczy że bank nimi obraca. Bank zarabia głównie na pożyczkach i na obracaniu tymi pieniędzmi na rynkach kapitałowych. A w
  • Odpowiedz