Wpis z mikrobloga

@HussarDLA też bym cofnął, bo nadawanie uprawnień w tym telefonie przez komunikat z nakładka jest strasznie uciążliwe, ale nie każdy p8 lite ma ten problem podobno, a ja jak podłączam kabel USB to mam do wyboru "ładowanie, pliki" i wybierając pliki urządzenie wyświetla się jako telefon i mam dostęp do karty pamięci i pamięci telefonu jeżeli o to Tobie chodzi
@Amen_Pacierzu: Na starym androidzie miałem 3 opcje do wyboru. Jeśli dobrze pamiętam to było to: zdjęcia, pliki i chyba "pamięć zewnętrzna", ale nie jestem pewien. Jak wybrałem to trzecie, to miałem tylko kartę pamięci, tak jak pendrive. Teraz mam tylko zdjęcia i pliki i żadne nie działa. Musiałbym zainstalować softa od Huawei a tego nei zamierzam robić. Ogólnie po podłączeniu telefonu komputer się strasznie wiesza, prawdopodobnie przez to, że szuka sterowników.
@Amen_Pacierzu: Dobra nieważne, nagle znalazło go jako "telefon", ale początkowo nie wyświetlało mi pamięci ani karty, dopiero po kilku próbach się to pojawiło. Mimo wszystko, aktualizacja tylko zaszkodziła zmieniając kilka funkcji.
@Volki: Chodziło mi o coś w rodzaju trybu pamięci zewnętrznej lub trybu nośnika danych, nie pamiętam jak to się nazywa. Jak ktoś ma p8 lite z androidem 5 to ma trzeci tryb przesyłu danych, gdzie widać tylko kartę pamięci.