Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z okolic #wroclaw lub #kalisz miał operację laserową oczu? Zgłębiam się właśnie w ten temat i szukam dobrej, polecanej kliniki. Jeżeli warto podjechać do innego miasta to także mógłbym to zrobić.

Może też ktoś wie coś więcej o metodach operacji? Znalazłem taką klinikę i oferuje ona aż 5 metod w różnych cenach, gdzie ten najdroższy FEMTO-LASIK jest już naprawdę drogi :<
http://weissklinik.pl/okulistyka/laserowa-korekcja-wzroku/cennik/

#oczy #lasik #okulista #okulary
  • 12
  • Odpowiedz
@rudazcharakteru: ja już 11 ale kiedyś metody były bardzo bolesne teraz ponoc po 3 dniach da się juz funkcjonowac. A to była chyba metoda Lasik cholernie bolesna i długa regeneracja. Ale do dziś bez okularów z -2 i -1,75.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: @moxie: wołam. Robili w Optegra, ona -2 i -2,5; on -5 i -6 krótkowzroczność + lekki astygmatyzm. Oboje widziałam po zabiegu i wygojeniu, a muszą mieć oczy sprawne bo ich zawód tego wymaga (w sensie, muszą widzieć cokolwiek, nie sokoli wzrok pilota) i śmigają teraz bez oksów po mieście.
Wcześniej nie podpytywałam, bo mnie to nie interesuje póki nie dobiję do tych -5 i świńskie oczki, więc
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Czego Ty ode mnie oczekujesz? :|

@JestemKaspi: @moxie: @Calosija: We Wrocławiu Eyelaser center i WCO są dobrymi miejscami na taki zabieg. Lasik i Lasek to najgorsze metody i nie ma co się pchać w nie. Epi lasik i femto lasik są najlepsze. Jeśli różnica w cenie jest bardzo wysoka, to femto się nie pyli. Wszędzie mogą wystąpić komplikacje, przy wyborze ma też znaczenie
  • Odpowiedz