Wpis z mikrobloga

Arsenal ma dzisiaj teoretycznie wciąż szanse na wywalczenie awansu z pierwszego miejsca, ale śmieszek pewnie dzisiaj wystawi trochę słabszy, bardziej rezerwowy skład zaś samo Basel ma dobry bilans z angielskimi drużynami i wciąż walczy o awans do LE z Bułgarami w związku z tym:
#arsenal
Pobierz Pustulka - Arsenal ma dzisiaj teoretycznie wciąż szanse na wywalczenie awansu z pierw...
źródło: comment_CYnVln1WHRiVgrNv5gytB4KAjwFIwaj3.jpg

Jaki będzie tego finał

  • Arsenal wygra, PSG straci punkty. 26.3% (10)
  • Arsenal i PSG wygrają swoje mecze. 28.9% (11)
  • Arsenal straci punkty, PSG wygra. 34.2% (13)
  • Arsenal i PSG zremisują. 5.3% (2)
  • Arsenal zremisuje, PSG przegra. 5.3% (2)
  • Arsenal przegra, PSG zremisuje. 0% (0)

Oddanych głosów: 38

  • 10
@Pustulka: Nie weryfikowałem tego, ale na reddicie widziałem graf, z którego wynikało, że szansa na pierwsze miejsce to jakieś 5%. IMO za małe, żeby ryzykować kontuzję jakiegoś Sancheza, ale co ja tam wiem.
@Ragnarokk: Jenkinson i Jeff są zgłoszeni. Zgłoszony jest także Sanogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle że Bielik (też zgłoszony) i Jeff grają dzisiaj (zaraz) w U19, bo awansu jeszcze nie wywalczyli, a brak awansu to będzie fial.
Czyli z młodych mogliby się dzisiaj pojawić choćby Zelalem i Maitland-Niles (obaj są na liście B).
@Pustulka: tak samo jak BVB w formie, ale musiałem jakoś kurs podbić, kit będą większe emocje wieczorem, a dodatkowa stówka do prezentów by się przydała ( ͡° ͜ʖ ͡°)