Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko. Czy ktoś używa i ma opinie na temat klawiatury bluetooth? Chcę kupić sobie Logitech Bluetooth Keyboard K380 i się zastanawiam czy to dobry wybór. Laptopa mam prawie zawsze podłączonego do TV i zwykle siedzę jakieś 2-3 metry dalej. Klawiatura ma poprostu być używana jak czasem trzeba coś wpisać (zamiast klawiatury ekranowej) - tak więc najważniejsze jest dla mnie żeby zasięg był w porządku i była wygodna (mała, lekka) do krótkich tekstów. Nada się? W sumie to tylko o stabilność połączenia i zasięg się boje (jakoś tak zawsze średnio ufałem bluetooth ale chyba sporo się zmieniło przez lata).
#pytanie #pytaniedoeksperta #technologia #klawiatura
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@engels: Ta k810 faktycznie wygląda na lepszą, bardziej niezawodną i ma podświetlane klawisze co jest bardzo przydatne (plus przetestowane przez Mirka ;)) - teraz tylko muszę się zastanowić czy warto dokładać raz tyle kasy (bo jeśli ta K380 jest równie szybka i też nie zrywa połączenia to by mi w zupełności starczyła ale jeśli jest duża różnica to wolę dopłacić do K810) - niby K810 ma zasięg 9m a K380
  • Odpowiedz