Wpis z mikrobloga

@pawelJG: Chorzy przykładowo na HCV przez wiele lat dobrze się czują, nie kaszlą, nie plują. Choroba przebiega bezobjawowo. Kiedy już zaczynają się pojawiać dolegliwości, często jest za późno na uratowanie wątroby. To tylko przykład, z innymi przypadkami jest podobnie.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: ja mu dam inną definicje zdrowia:d
@pawelJG: taka która potrafi wejść na 2 piętro bez zadyszki,gdzie boczki nie wylewają się z Jensów,gdzie nie ma 2 podbródków,i gdzie pierścionek normalnie wchodzi na palec,gdzie dupcie w leginsach wygląda jak na załączonym obrazku.
  • Odpowiedz
  • 79
@destabilizacja
3 psy siedzą w poczekalni u weterynarza. Doberman, rottweiler i owczarek niemiecki. No i gadają sobie po psiemu.
-Ty, doberman a Ty to czemu tu siedzisz?
-A bo, #!$%@?, córka moich właścicieli to taka mała sadystka. Kopała mnie w nos, ciągnęła za uszy, dmuchała w pysk, kopała w dupę, no to się #!$%@?łem i szczeknąłem na nią, żeby się odczepiła a niechcący jej palec odgryzłem.
-No i co?
-No na uśpienie.
  • Odpowiedz
@pawelJG: Chorzy przykładowo na HCV przez wiele lat dobrze się czują, nie kaszlą, nie plują. Choroba przebiega bezobjawowo. Kiedy już zaczynają się pojawiać dolegliwości, często jest za późno na uratowanie wątroby. To tylko przykład, z innymi przypadkami jest podobnie.


@Wykopaliskasz Nie chce wiedzieć dlaczego pod zdjęciem tyłeczka jest ten post xD
  • Odpowiedz