Wpis z mikrobloga

W końcu ją włożyli do Paczkomatu! :3

Ale od początku. O 13:48 dostałem SMSa Twoja paczka czeka w Paczkomacie, o 14:10 miałem ją już w łapach. Paczucha rozmiarami idealna - bez problemu weszła do plecaka. 1 plus dla Ciebie

Niestety, od odebrania do rozpakowania musiałem chwilę poczekać, bo komisyjnie przy odbiorze musiał być mój różowy pasek. W związku z tym pół godziny czekałem na peronie, żeby mnie nie kusiło, żeby ją otworzyć... Zmarzłem przeokrutnie, ale przynajmniej nie otworzyłem sam paczki! xD

W końcu nadszedł czas, gdy wziąłem kosę w swoje ręce i rozciąłem drania! A w środku prezenty! <3

Jest piwko, tak zimne, że można od razu pić.


Są słodycze, przy czym tu muszę coś powiedzieć: trafiłeś w punkt! Draże uwielbiam, michałki uwielbiam, ale czekolada o smaku mleczka w tubce... Gdzieś Ty to znalazł?!?

Gadżety do kuchni. Dziękuję. :) Wszystkie przygarnę i będę kochał jak swoje. :D Krajalnica do jajek już czeka na kanapki. A pozostałe dwie wykorzystam z książką, jak tylko będzie okazja. Przejrzałem na szybko, każdy przepis wpadł mi w oko chyba... :)

No i kubek. Przez chwilę myślałem, że wypiję z niego piwo, ale... Tomekkopyrazblogutomekkopyrakropkakom by mnie wydziedziczył, więc zostanę przy kuflu, a kubek będzie moim drugim osobistym kubkiem w mieszkaniu. :D

Za całą paczkę należy Ci się @JohnFairPlay WIELKIE DZIĘKUJĘ! ʕʔ Nie wiem, co więcej napisać. Sprawiłeś mi wielką przyjemność tą paczuchą, a przy okazji zapewniłeś sobie, że przy każdym korzystaniu z większości rzeczy w paczce będę miał na końcu głowy, że to od Ciebie. :)

#wykopoczta #wykopaczka



Pobierz Anubis94 - W końcu ją włożyli do Paczkomatu! :3

Ale od początku. O 13:48 dostałem ...
źródło: comment_or44enQsU3JRzTwWxrEeyd6LMx1Cm4aI.jpg
  • 8
@Anubis94: Od siebie dodam, że na początku chciałem zrobić podwójną paczkę, coś jak w picrelu, ale w górnej warstwie miałyby się skryć cebule, tak jak tu - http://www.wykop.pl/wpis/20899181/wykopoczta-no-dzieki-#!$%@?-%CA%96/
Liczyłem na ostrego #!$%@? w stylu "O NIE, KARACZANY MNIE STROLOWAŁY, CEBULE WYSŁAŁY"
W tym celu zorganizowałem już karton do stworzenia podwójnego dna, ale jak załadowałem wszystko, co załadować chciałem, to okazało się, że i tak ledwo się zmieściło.
Karton, który wcześniej skombinowałem
Pobierz JohnFairPlay - @Anubis94: Od siebie dodam, że na początku chciałem zrobić podwójną pa...
źródło: comment_dr52ry44z648LawymRZJN29Upm4sPa51.jpg