Wpis z mikrobloga

Mirable i Mirabelki, czy widział ktoś może w sklepie coś takiego jak Jack Daniel's Tennessee Fire (likier cynamonowy z dodatkiem #whisky JD)? Generalnie wolałbym na miejscu w #lublin (byłem w Tesco, Selgrosie, Leclercach, Carrefourach i Auchanach, ale ni widu ni słychu), aczkolwiek może być z jakiegoś sklepu internetowego jeśli cena będzie w miarę niska.
#alkohol i w sumie #pytanie do tych z pod tagu #pijzwykopem
  • 11
@VVelur: no właśnie zauważyłem, Jim Beama klonowego znalazłem dopiero w Tesco, jako jedyne miejsce w mieście ( ͡° ʖ̯ ͡°) A z drugiej strony liczę że może ktoś widział w alkoholowym jakimś, bo ja nawet nie wiem gdzie takowe sklepy są w tym smutnym jak #!$%@? mieście ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@JachuPL: ja zacząłem wszystko przez neta kupować, taniej mi przesyłka wychodzi niż benzyna żeby obskoczyć wszystkie sklepy w mieście, a i tak prawie na 100% nie znajdę tego co szukam.
@DSM51: Tylko stwierdzam fakt, że ciężko znaleźć coś mało spotykanego. Ja na przykład lubię gotować i często szukam składników, które nie są jakoś bardzo popularne i zawsze próbuję znaleźć coś najpierw w Lublinie, a dopiero potem szukam w internecie. Niestety fakty są takie, że w innych miastach (niekoniecznie w stolicy) łatwiej o te produkty. Podobnie na przykład z częściami samochodowymi. Zazwyczaj kończy się to tak, że albo zamawiam przez neta albo
@VVelur Z góry przepraszam za błędy, bo autokorekta "poprawia" mi niektóre słowa, a że jestem obecnie w stanie lekkiego upojenia to nie wszystko widzę.
Ok, rozumiem że nie wszystko jest tutaj na miejscu, ale to czy jak zamawiasz coś przez internet, różne rzeczy, to wszystkie znajdujesz w każdym mieście? W sensie na co byś nie polował, wyskoczy Ci wszędzie tylko nie tu? Nie chce się zakładać, ale sądzę że tak nie jest,
@DSM51: Niektóre miasta się powtarzają, o dziwo nawet te mniejsze od Lublina (Radom). Może za dużo oczekuję ale chciałbym choć raz coś znaleźć na miejscu.