Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam siły na #rozowepaski :( Piszę sobie na FB z moim różowym... ale cały czas zachowuje się dziwnie. Troszkę ją naciskam aby powiedziała co się dzieje, bo dziwnie to wygląda. Okazało się, że dała swój telefon koledze aby sobie ze mną popisał... bo to takie śmieszne będzie... To, że była u kolesia spoko. Znam go i wiem, że nie mam być o co zazdrosny. Ale sama akcja... straciłem do dziewczyny kompletnie zaufanie. Pisałem jej rzeczy które były przeznaczone tylko do niej a na pewno nie do tego kolesia i teraz będzie mi przed nim autentycznie głupio. Poczułem się trochę jak zabawka z której oboje zrobili sobie żart. Jak dla mnie to jest grube przegięcie i chyba koniec związku zwłaszcza, że ona nie widzi nic w tym złego i uważa, że "mam kija w dupie" - może mam, nie wiem ale dla mnie to akcja godna 10 letniego dziecka.

Mirki, a teraz powiedzcie mi. Ja przesadnie reaguje i mam kija w dupie bo nie rozumiem tego śmiesznego żartu czy ona zdrowo #!$%@?ła?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie mam siły na #rozowepaski :( Pis...

źródło: comment_Q3nygCzNnw0pHJnADgFdfOz2vrcgmrbq.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RzeczywistaWybranka: Stary, a odwróć sytuację - ciekawe jak bardzo ona by się śmiała, jakbyś to ty siedział sobie z dobrą koleżanką i robilibyście sobie z niej żarty.
To raz.
Dwa, że nie ma dobrych kolegów swojej kobiety, dobrych koleżanek swojego faceta. Zawsze coś jest na rzeczy, przynajmniej z jednej ze stron. Ile lat żyję to takie przyjaźnie zawsze kończyły się w jeden sposób. Więc generalnie słabo to widzę.

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli po rozmowie z Tobą zrozumiałaby że to było głupie i dla Ciebie nie konfortowe i by przeprosiła to bym na Twoim miejscu dała jej jeszcze szansę, każdy czasem zrobi w życiu coś głupiego nie zastanawiając się nad tym za bardzo . Ale jeśli ona wciąż uważa że to było śmieszne i to co mówiłeś z tym kijem w dupie to sorry ale masz niedojrzałą gówniarę a nie dziewczynę.
  • Odpowiedz