Wpis z mikrobloga

@PabloCastillo: Facet ma encyklopedyczną wiedzę o broni, ForgottenWeapons to jeden z moich ulubionych kanałów. Nie ma fajerwerków, nie ma reklam, sama treść i egzemplarze broni, których nigdzie indziej na YT nie można zobaczyć. Taki hickok45 powie w ciągu 10 minut trzy razy, że Bud's Gunshop dostarczył broń, cztery razy powie, że Federal dostarczył ammo i że ma nadzieje na dalszą współpracę; przy filmie 25 min jest 20 min powtarzania tego samego
@czarny_i_zly: Nie przesadzaj, gdyby nie sponsorzy to hickock45 nie miałby czym strzelać. Amunicja jest droga. Dlatego zawsze o nich wspomina. Ian z Forgotten Weapons też zawsze wymienia nazwę domu aukcyjnego i że na zbliżającej się aukcji można kupić omawiany egzemplarz broni.
@Mekki: Burgess Folding Shotgun

@Mekki: No ale już pisałem na czym polega różnica. Forgotten Weapons działa bardziej na zasadzie symbiozy z domami aukcyjnymi - jego filmy robią im reklamę przy praktycznie zerowym nakładzie kosztów z ich strony.
Z kolei Hickok zużywa spore ilości amunicji i samej broni z której strzela (tak, broń też się zużywaj jak z niej strzelasz) więc musi bardziej dbać o sponsorów. Nie rozumiem z czym macie
@vlah: @czarny_i_zly: ja myślę, że największa różnica pomiędzy Ianem a Hickokiem polega na tym, że Ian dokładnie opowiada o broni: historia konstruktora, historia konstrukcji, zasada działania. Hickok to sympatyczny facet, ale wiele jego filmów to po prostu strzelanie do butelek i poperów przerywane opisem opisem wrażeń na zasadzie "oo dis fils grejt" :) Jak ktoś szuka wiedzy o broni to Ian jest o niebo lepszy, jak ktoś szuka programu rozrywkowego