Wpis z mikrobloga

Otworzyłem dziś kolejne 121 paczek z MSOG i dostałem 4 legendy co daje średnią 1leg/30,25 paczki. Za pierwszym razem otwierałem 138 paczek i dostałem 5 legend co daje średnią 1leg/27,6 paczki. Sumarycznie na 259 otworzonych pakietów dostałem 9 legend co daje 1leg/28,77 paczki.
Wiem, że co 40 paczek jest gwarantowana legenda, ale do tej pory moja średnia wynosiła ok 1leg/20 paczek, mam wrażenie że Blizz coś "poprawił" w algorytmie, bo nagle drop legend spadł u mnie prawie o 50% z 1 legendą na 30 paczek. A jaką Wy mieliście średnią? Może to tylko ja mam takie szczęście.
#hearthstone
  • 21
@GotchaWRC: No tak ale pytanie jak było dalej, kiedy poleciała kolejna:) Na takiej małej próbie ciężko coś wywnioskować
@kotvi: kupiłem na amazonie.de 3x40 za coinsy bo jest przystępna cena, pozostałe za golda w grze
@kotvi: to dość skomplikowane bo kupiłem coinsy jak była promocja 10000 za 38,5€ z okazji gamescomu, także mnie 40 paczek kosztowało ok 56zł, obecnie możesz kupić za 2x tyle jeśli kupisz 10000 coinsów za 77€ (dokładnie możesz mieć za to 124 pakiety)
@MaxDamage:
1. Bo szansa na drop legendy to rzeczywiście jest 1 na 20 paczek. Średnio. Statystycznie. Tylko ludzie nie rozumiejący tego (bądź wyjątkowo pechowi) sieją panikę z pity timerem i przedkładają go ponad prawdopodobieństwo gadając ciągle o 40 paczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Ja otworzyłem 97 paczek i dostałem 5 legend. Znajomy otworzył 50 i dostał 3 legendy.

3. Nasze próbki są i tak zbyt małe
@MaxDamage: Otworzyłem 66 paczek, wszystko kupiłem za golda i dostałem jedna legende dla maga - Inkmaster Solia. Jestem zawiedzony w #!$%@?, blizzard ty bulwo #!$%@? oddawaj moje legendy!!!!
@Maskow: Dlatego spytałem o wrażenia pozostałych szczególnie osób które otworzyły tych paczek +100, najwyraźniej z tego co widzę nie miałem po prostu szczęścia, ale takie są moje subiektywne odczucia o dropie legend
@Elaviart: jak byś przeczytał więcej niż 1 linijkę to byś wiedział, że piszę o 259 paczkach, nawet i to marna próba dlatego pytam pozostałych Mirków jak u nich to wyglądało, a Blizzard grzebał w algorytmie choćby ze względu