Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mam dla was auto które jest w Polsce, dostępne od ręki. Coś dla fanów korańskiej motoryzacji - Hyundai Genesis Coupé. Auto z 2013 roku (produkcja ;)), około 54900km przebiegu. Silnik 2.0 275KM. Samochód oczywiście odpala i jeździ.
Mogę odsprzedać za 54tys pln, oczywiście dla mirków lub mirabelek przewidziany rabacik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj prezentacja samochodu: KLIK
Tutaj silnik: KLIK
Tutaj auto na naszym fanpage, trochę więcej zdjęć: KLIK

Taka ciekawostka - mój kumpel z Korei powiedział, że Hyundai po koreańsku wymawia się "Honde" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zapraszam oczywiście do obserwowania profilu, polubienia fanpage oraz obserwowania naszych tagów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blkauto #samochodyzusa

#motoryzacja #samochody #hyundai #genesis #kupautozmikro #mirekhandlarz
BLKauto - Dzisiaj mam dla was auto które jest w Polsce, dostępne od ręki. Coś dla fan...

źródło: comment_PvPsje8rIneok2evb38GLZ334dhfV3Au.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@BLKauto: zawsze mnie zastanawiał ten przycisk/kontrolka od airbagów pasażera, we wszystkich hyundaiach tych nowszych jest jebnieta na srodku i do tego taka duża. Tutaj jeszcze jako tako, to wygląda, ale w niektórych modelach to tragedia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BLKauto: Ale nawet foty już wrzucacie jak na tych Amerykańskich stronach z samochodami :D
Pierwsze foto ładny samochód, drugie też a na trzecim już uszkodzenia.

  • Odpowiedz
  • 1
@kaczmar119: na miejscu nie mamy, ale jak chcesz to możemy coś sprowadzić pod twoje wymagania, odezwę się na pw

@epll: kto by chciał od razu uszkodzenia oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz