Wpis z mikrobloga

Witajcie po dłuższej przerwie!
Największe Simracingowe Mistrzostwa GT w Polsce na #rfactor2

3 grudnia 2016 roku przejdzie do historii Polskiego simracingu. Dwie najbardziej popularne ligi GT w Polsce: SimRacingPL i IRG-World rozpoczynają oficjalnie współpracę. Każda ze stron ciężko pracowała przez kilka miesięcy by dopiąć na ostatni guzik wszelkie techniczne i formalne sprawy. Wszystko po to by ściganie odbywało się przy jak największym gronie kierowców i zarazem na wysokim poziomie oraz z pożytkiem dla krajowego simracingu. Do rzeczy więc.

Sezon GT3'17: start 8.01.2017
Mod: na bazie GT3 World Series by Simtek
Pojazdy do wyboru:
- Bentley Continental GT3
- Chevrolet Camaro GT3
- Ferrari 488 GT3
- Lamborghini Huracan GT3
- McLaren 650S GT3
- Mercedes AMG GT3

Udostępnienie moda dla wszystkich: 11.12.2016
Kalendarz i obowiązujący regulamin zostanie udostępniony: 11.12.2016

Zasady współpracy tworzyli i zaakceptowali reprezentanci obu stron. Ze strony SRPL - Piotr Wojdyło, Tomasz Mikołcz, Tomasz Sobański, Mariusz Madziarski. Ze strony IRG - Piotr Śmigielski, Tomasz Grobelny, Łukasz Kogut, Paweł Lewandowski.

To są najważniejsze informacje na dzień dzisiejszy. W kolejnych dniach będziecie mogli przeczytać wywiad ze stronami tego wydarzenia. Dowiecie się więcej o tym jak narodził się pomysł czy też czego spodziewają się po współpracy obie strony.

Tymczasem zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Race Of Champions, który odbędzie się 18.12.2016 około godziny 21 początek.
http://irg-world.com/node/607
http://simracing.pl/forum/f221/najwieksze-simracingowe-mistrzostwa-gt3-rfactor2-18792/

Zapraszamy do obserwowania tagu #irgworld
#gry #simracing #januszesimracingu #esport #symulatory
IRG-WORLD - Witajcie po dłuższej przerwie!
Największe Simracingowe Mistrzostwa GT w ...

źródło: comment_LGWOykrc5Wex9VOabi755Q83mRXQzDYS.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@IRG-WORLD: Wreszcie jakieś info :) I dobrze, że jest współpraca, bo miałem wrażenie, że SRPL się gryzie trochę z IRG. Z innej beczki - coś te screeny są mylące, bo są inne auta niż w modzie...
  • Odpowiedz
@radd00: Z tego co wyczytałem to SimTek pracuje nad tymi autami i będą później dodane. Inna sprawa, że ciekawe jak pracuje. Na Reddicie czytałem, że modele są "kradzione".
  • Odpowiedz
@radd00:
"modlicha: Te dwa auta mają w przyszłości być w modzie"
"w połowie sezonu dopuszczamy 1 zmianę auta, jeśli wyjdą te samochody dostosujemy je do naszego moda i ewentualnie będzie można je wybrać w przyszłości"
  • Odpowiedz
@rauf:
Dziękujemy, również kibicujemy innym inicjatywom wspierającym rozwój rodzimego simracingu czy to na rf2 czy każdej innej platformie, bo liczy się dobra zabawa!
  • Odpowiedz
@TheSznikers: Ale my jesteśmy śmieszki poza kontrolo, zawadiaki a nie prawdziwi PRO Simracerzy, moja kierownica nie ma nawet rodowodu! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz