Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #polska #januszemotoryzacji #prawojazdyzlaysow
W tym kraju NIE powinno się budować autostrad. Połowa ludzi NIE potrafi się nimi bezpiecznie poruszać. Oczywiście, każdy sebix w swoim wieśwagu potrafi depnąć 180, aż czorny dym pójdzie, ale #!$%@?... zachowaj odstęp debilu jeden z drugim. Wracam z Rzeszowa, gdzieś pod Krakowem wyprzedzam ciąg tirów wracających z UA, lewy pas 150, a że było ich kilku i nie jeden po drugim to chwilę mi to zajęło. W tym samym czasie doleciało do mnie luftwaffe w TDI, z ledami. Wuj z tym, że 90% tych kretynów ma ustawione światła na poziomie mojego 3 stopu, bo chyba wiozą swoje tłuste karyny w bagażniku i świecą mi prosto w tylne lusterko i oczy, co w nocy jest szczególnie irytujące. Największy #!$%@? przychodzi jednak, gdy ten ćwierćmózg przy prędkości 140-150+ siada ci tuż za tylnymi lampami i jeszcze pogania stroboskopem z długich. Mam się #!$%@? dezintegrować czy wkomponować pod naczepę z prawej strony, żebyś karynosebixie mógł szybciej się #!$%@?ć swoim wieśwagenem? W takiem momencie chciałbym mieć coś z tyłu, jakiś led z napisem: WUJ CI W DUPE, #!$%@? SIE, albo dwa AK47 montowane pod rejestracja z wyświetlanym ostrzeżeniem: "ZACHOWAJ 100m".
  • 3