Wpis z mikrobloga

@PaulStone: Jeśli lubisz tematykę zombie, mniej poważny humor (niż chociażby w twd) to myślę, że warto. Serial ma też dużo szybsze tempo i w ogóle wydaje się, że wszystko trzyma się kupy. W pierwszym sezonie mieli dużo mniejszy budżet więc wiele efektów wygląda... komicznie xD ale jeśli cię to nie zrazi to myślę, że serial może cię wciągnąć. Osobiście polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BrtK978: w twd nie chodzi o #!$%@? zombiaków, a o zachowania międzyludzkie po apokalipsie. Niestety jest to promowane na właśnie "rozwałke z zombie" i obecnie jest oto taki potworek chcący połaczyć jedno z drugim. Dlatego twd bedzie miejscami albo nawet w większości nudne (jeśli chodzi o akcje) na rzecz właśnie ukazywania psychiki bohaterów
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@rzuf22 Ja wiem, ale najłatwiej było mi ten serial porównać właśnie do twd i napisałem po prostu najbardziej rzucające mi się w oczy różnice. W Z-Nation takich akcji jak pokazywanie emocji bohaterów, czy jakiśch osobistych dramatów nie ma za dużo (Jeśli w ogóle xD). A samo to jest w sobie ciekawe, ale moim zdaniem twórcy źle robią poświęcając często całe odcinki na takie tego typu historie pojedynczych bohaterów, aniżeli by to
  • Odpowiedz
w twd nie chodzi o #!$%@? zombiaków, a o zachowania międzyludzkie po apokalipsie. Niestety jest to promowane na właśnie "rozwałke z zombie" i obecnie jest oto taki potworek chcący połaczyć jedno z drugim. Dlatego twd bedzie miejscami albo nawet w większości nudne (jeśli chodzi o akcje) na rzecz właśnie ukazywania psychiki bohaterów

@rzuf22: Wierzyłem w to do 6 sezonu. 7 nie jestem w stanie odpalić. TWD zamieniło się we flaki
  • Odpowiedz
@BrtK978: @PaulStone: @vesterr: Ja kocham ten serial za te luźne poczucie humoru! ( ͡ ͜ʖ ͡). Za to, że jest wiele akcji i nie da się nudzić. Idzie się pośmiać. Często też parodiują jakieś sceny ze znanych filmów czy seriali ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz