Wpis z mikrobloga

#pokemongo

Urus i to mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stawiam piwo, bo kompot już był dzisiaj o/

Rano brakowało mi do levelu około 100 tysięcy expa (z 1,25 miliona potrzebnych na 35 level), więc postanowiłem, że trzeba sprawić, że ten piękny dzień (prestiż \o/) będzie jeszcze lepszy, a jak szaleć to na całego, więc oprócz wbicia levelu chciałem wrzucić mojego pierwszego poksa na 3k CP.

Naturalnym kandydatem był mój najgrubszy grubas (nie będę #!$%@?ł siupy z jakimiś Gyaradosami i Rhydonami :D) - 2992 CP. Problem w tym, że miałem 2 candy, 8 potrzebne na power upa. Lubię chodzić, ale 30km nie przejdę, nie ma uja we wsi. No to kompromis - 15km i złapać jednego grubaska. Czułem w kościach, że dzisiaj złapię, taką mam więź z Dryblaxami. No i przypałętał się, chudy trochę, 1100CP, Lick + Earthquake, #!$%@? IV, ale przygarnąłem i zaopiekowałem się jak własnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to grubas złapany, kilometry zrobione, candy jest. Tylko czegoś brakuje. Właśnie. Mój Snorlax wyszedł z domu i nie wrócił, siedzi sobie w jakimś gymie. Przejeżdżając tramwajem wrzuciłem go na farcie do jakiegoś 2-levelowego randomowego gyma, na którego następnie rzucił się mój żółty team i obudował go do piątego levelu, co przy aktualnej pogodzie sprawi chyba, że grubasek będzie nocował poza domem, a wejście w dorosłość opóźni się ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Uzbierałem w końcu candy na Omastara (słaby), więc +1 w pokedexie. Brakuje jeszcze Charmeleona, Charizarda, Venusaura, Muka i Hitmonlee, ale nie mam na to w ogóle spiny, póki nie ma legendarnych i tradingu - nie satysfakcjonuje mnie "pełny" pokedex ze 143 wpisami, więc wszystko robię przy okazji, nie biegam za Grimerami.

Mój wymaksowany Nidoking od zmian w CP dostał 4 powerupy i jeszcze nie osiągnął stanu CP, który miał przed nerfem ( ͡° ʖ̯ ͡°) 2230CP na 36,5 levelu, śmiech na sali, #!$%@? Kinglery mają wyższe CP bez powerupów.


1,5 miliona na 36 level :D W tym roku już na pewno nie będzie. Celuję w styczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze co do treningu - nawet 24h nie minęły od wprowadzenia zmian i mam już 5 poksów w 6+levelowych gymach, w końcu trenowanie znowu sprawia frajdę i extinct może zacząć odbudowywać twierdze w dziwnych i niedostępnych miejscach ( ͡ ͜ʖ ͡)

Medale:
1505.5km
12592 złapanych
2166 ewolucji
578 jajek
15219 pokestopów
1932 wygrane walki
1229 treningów

Screen topki w komentarzu.
Pobierz
źródło: comment_MldtVtniDxUVgFcjBRkDs5mHCMUj1ph0.jpg
  • 20
@Stupendo: No, to jest tragedia :D
Wydaje się, że już jest blisko, że już 35 level, a to dopiero ~1/4 drogi do tych 20 milionów. No i moim zdaniem będzie jak w Ingressie, dodadzą nowe levele w końcu, np. do 50.
@Dryblas: Ja wczoraj spełniłem jeden ze swoich wewnętrznych czelendży i wbiłem 2 Poki na 3k CP, ale nie tak spektakularnie jak Ty, bo właśnie zmutowanego Karpia i Dragonajta. Snorlaxy po 2,8k dopiero, ale cukierki systematycznie wychadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dryblas: i szanuję za liczbę Snorlaxów. Ja do tej pory złapałem 2 na dziko (950 i 133CP, które przy halloweenowym evencie zmieliłem na cukierki) i 1 raz wyklułem z jajka
@gorush: No, @Jelonke i pewnie parę innych osób, które czytają, a nie udzielają się w tym tagu

@karrollcia: @Rozpustnik: Dziękuję Wam bardzo za miłe słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubię pisać, pomagać, dużo czytam o pokemonach, więc dzielę się ciekawostkami jak mogę
A co do pogody, to ja nie traktuję tego jak wyjście na mróz, tylko jak przygodę. Wiem jak głupio to brzmi, ale czekałem