Wpis z mikrobloga

#pokemongo

Sightings zostało przywrócone w bardzo okrojonej formie - jeżeli ma się mniej, niż 3 pokemony w Nearby, na dole będą pokazane pokemony, które są do 200 metrów od nas - tak jak na screenie. Jest to mały kroczek w dobrym kierunku, może przywrócą sightings jako odrębną zakładkę i może uda im się zrobić to szybciej, niż odwrócenie zmian z prestiżem, bo dostają ogromne ilości feedbacku w tej kwestii w każdym możliwym miejscu.

If there is a stop within visual range (you can see it on your map) and that stop has a Pokemon spawning near it, you will get the SF Nearby.

If there are less than three Pokemon near those stops you will get some nearby Pokemon showing up in your mini-bar, but they will not show up when you open up the tracker.

If you catch everything that appears on the SF tracker you will revert back to the old Sightings.

If there are no stops in visual range, or the stops within visual range do not have Pokemon spawning near them, you will have the old Sightings.


link do redditowego wątku
Pobierz Dryblas - #pokemongo 

Sightings zostało przywrócone w bardzo okrojonej formie - je...
źródło: comment_KNmcQfRrLxhKMUaYeuWAc8dfLwFTXGTD.jpg
  • 5
@kepasaparadox: Słuchają, ale w 70 osób szybko nie wprowadzą nic w życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Majsonovsky: Tak, dzisiaj rano miałem małą próbkę. 1 pokemon w nearby, 3 na dole w paseczku, w pobliżu miałem gdzieś Psyducka, ale jeszcze nie wiedziałem o co chodzi dokładnie.
@Dryblas: Dzisiaj w pracy też już miałem sightings. Pracuję na uboczu Warszawy gdzie nie ma w pobliżu żadnego pokestopu i wyświetlało mi poki z nestu znajdującego się 50m od miejsca pracy.