Wpis z mikrobloga

@blackangelPL: "Internet bez limitu" okazał się limitem 10gb. "Brak opłat za roaming" skończył się rachunkami po 500zł. "Brak opłaty za telefon" okazało się 20 ratami po 50zł.
  • Odpowiedz
@dzikiczytelnik: #!$%@?, jak promocja nazywa się "Internet bez limitu" a na 20 stronie regulaminu jest napisane, że limit to 10gb, to mam czytać cały regulamin? Nawet sejmowa komisja już się tym zajęła i stwierdziła, że takie praktyki nie powinny mieć miejsca. Ale za ciebie pewnie mamusia wszystko podpisuje, więc się mądrzysz.
Ale #!$%@? w to, sprawa i tak jest już w sądzie.
  • Odpowiedz
@Slono wystarczy zrobić rozeznanie przed podpisaniem umowy, takie rzeczy naprawdę nie są wiedzą tajemną a jak serio z netem, ratami i roamingiem dałeś się zrobić to nic nie podpisuj lepiej więcej.
  • Odpowiedz
@Cahir22: > dałeś się zrobić

Jeśli firma "próbuje cię zrobić" na szaro, to właśnie to świadczy o jej #!$%@?źnie. Bo nigdy z czymś takim się nie spotkałem, czy to w bankach, czy w innych sieciach, a miałem już abonament w każdej.
  • Odpowiedz
@Slono nawet nie napisałeś kto chciał cię zrobić czy to konsultant ci to nawciskal czy reklamy i kolorowe napisy tylko patrzysz? W jakim ty świecie żyjesz? U innych operatorów jest praktycznie to samo.
  • Odpowiedz
to podpisz umowe z orange:) ... Jak mam pierwszą umowę z play, w sumie od 98 w centertelu, ideii, orange. Na dzień dzisiejszy play okazał się najtańszy :)
  • Odpowiedz