Wpis z mikrobloga

Pewnie każdy spod tagu #synthwave zna teledysk do Turbo Killera(a jak nie zna to dołączam do wpisu tak czy siak). Wystartowała kampania na kickstarterze na ufundowanie całego filmu duetu Seth Ickerman - reżyserów tamtego klipu.

Film ma być 30-minutowym shortem i oczywiście za muzykę odpowiedzialny będzie Carpenter Brut. Jak na razie uzbierali trochę ponad 27 tys. euro z wymaganych 75 tys, a jako że do końca zbiórki mają jeszcze 33 dni to myślę, że raczej się uda. Z tego co rozumiem po "estimated delivery" w "nagrodach" to premiera planowana jest na grudzień 2017.

Polecam obejrzeć materiał na kickstarterze - raz, że widać jak przebiegała praca nad Turbo Killer i efektami specjalnymi robionymi w garażu(pozwolę sobie nawet otagować #wejscieodzakrystii - mam nadzieję, że te 1.4k osób nie będzie mi tego miało za złe), a dwa, że można posłuchać jak francuzi kaleczą angielski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link: https://www.kickstarter.com/projects/2050134024/blood-machines-turbo-killer-2/description

Carpenter Brut - Turbo Killer

#synthwave #carpenterbrut #bloodmachines #sethickerman #film ##!$%@?
Wiedmolol - Pewnie każdy spod tagu #synthwave zna teledysk do Turbo Killera(a jak nie...
  • 2