Wpis z mikrobloga

@mq1: Ale już nie wstawiłeś pełnego zestawienia, z którego jasno wynika że Piotrowicz został odsunięty od śledztwa (jak twierdzi, dlatego ze chciał postępowanie umorzyć). Bo po co, co nie? xD

PS. Prymitywna manipulacja Brejzy, bo Piotrowicz mówił o swoim nazwisku na akcie oskarżenia który był w sądzie.
erbo - @mq1: Ale już nie wstawiłeś pełnego zestawienia, z którego jasno wynika że Pio...

źródło: comment_85QC25fcUtnHLWGB3M3Ry7d0EvFsqEaT.jpg

Pobierz
czyli co? Sorry nie intereuje sie tym specjalnie ale co to za dokument co przedstawia brejza?


@kodyak: Jakiś tam pierwszy akt oskarżenia, ale jak widać z "logów" na moim screenie, to inny prokurator przedstawił zarzuty, inny prokurator zastosował areszt, Piotrowicz miał związek ze sprawą przez AŻ 5 dni, bo potem sprawa została przekazana innemu i to ten wojskowy prokurator stworzył nowy akt oskarżenia i uczestniczył w procesie.

Od kilku lat jest
@erbo: ale co Ty mi wysylasz? twierdzisz, ze piotrowicz chcial umorzyc postepowanie, a ja udowadniam Ci, ze to nieprawda bo podpisal akt oskarzenia, w ktorym stwierdzil, ze zarzuty sa zasadne. Ty zupelnie sie do tego nie odnosisz i wysylasz mi wypowiedz jakiegos posla, ktory twierdzi, ze Pikul powiedzial, ze piotrowicz dobrze zrobil i napisal akt oskarzenia, zeby go chronic. jaki to ma zwiazek? piotrowicz najpierw twierdzi, ze zadnego aktu nie podpisal
le co Ty mi wysylasz? twierdzisz, ze piotrowicz chcial umorzyc postepowanie, a ja udowadniam Ci, ze to nieprawda bo podpisal akt oskarzenia, w ktorym stwierdzil, ze zarzuty sa zasadne.


@trapped: Tak... ty wiesz lepiej niż sam oskarżony w tym procesie Pikul xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Skąd oni biorą takich ograniczonych intelektualnie trolli?
jak pan Pikul tak twierdzi, to dlaczego sam sie nie wypowiada tylko robi to za niego poseł PiS?


@trapped: A o to już zapytaj stację TVN, dlaczego nie pokazali żadnej negatywnej wypowiedzi Pikula na temat Piotrowicza, mimo ze robili z nim wywiad.
@erbo: daj wypowiedzi pikula, a nie wypowiedz posla o tym co powiedzial pikul.
tutaj wypowiedz piotrowicza, gdzie zaprzecza, ze spofmulowal akt oskarzenia, jak sie do tego odniesiesz? podpis piotrowicza to tez wpis maszynistki? :
- Gdy wróciłem,powiedziałem, że nie ma podstaw do sformułowania oskarżenia i trzeba postępowanie umorzyć. Szef się wściekł, zostałem odesłany i złożył skargę na mnie do prokuratora wojewódzkiego Kazimierza Haligowskiego – tego samego, który mnie zdegradował
sekunde, w materiale TVN sa 2 wypowiedzi pikula i w zadnej nie powiedzial, ze piotrowicz dzialal dla jego dobra. to pewnie spisek tvn i wypowiedzi pozytywne zostaly wyciete?


@trapped: Naprawdę trzeba być mocno ograniczonym intelektualnie, żeby nie domyślić się dlaczego TVN nie pokazał, ani żadnej negatywnej, ani żadnej pozytywnej wypowiedzi Pikula o Piotrowiczu.

W zasadzie to nie wierzę że ktoś może być tak głupi,
żeby wierzyć że TVN miał negatywną wypowiedź
ok zrodlem nie musi byc TVN. gdzie Pikul wypowiedzial sie, ze piotrowicz dzialal dla jego dobra?


@trapped: A gdzie wypowiedział się że Piotrowicz działał na jego szkodę?
@erbo: nie o tym rozmawiamy. broniac piotrowicza wklejasz wypowiedz posla, ktory twierdzi, ze Pikul uwaza, ze piotrowicz dzialal dla jego dobra. Pikul sam nigdy czegos takiego nie powiedzial, a przynajmniej nie ma na to zadnego dowodu.