Wpis z mikrobloga

Jak ktoś po dzisiejszym "Czarno na Białym" w TVN24 o Piotrowiczu z PiS, ma jeszcze jakieś zastrzeżenia o manipulacje TVP,
to nie mam pytań i polecam wizytę u specjalisty.

Ja pier.... co ja właśnie zobaczyłem:

1) mieć 15 minut materiału...
2) mieć w nim wywiad 1na1 z Pikulem który był niby oskarżany przez Piotrowicza.. co jest głównym i w zasadzie jedynym zarzutem całego 15 minutowego materiału.
3) nie wydobyć z Pikula ani jednego negatywnego zdania o Piotrowiczu XDDDDDDDDDDD
4) JA PIER.... ANI JEDNEGO ZDANIA!

#polityka #tklive #4konserwy #neuropa #tvpis #bekazpisu #bekaztvn #manipulacja
  • 23
serio? a tak ludzie piszą,że go zmasakrowali tego piotrkowicza


@Hamouma:
Jak ktoś ogląda informacje jak film, to go zmasakrowali, bo było show, muzyka, dobre cięcia.
Ale ja oglądam informacje analizując podawane fakty.

No i spodziewałem się że jak już wysłali reportera do tego Pikula,
zapłacili za to paliwo i samochód, nakręcili pewnie z 10-20 minut ekskluzywnego wywiadu,
to kuźwa będą w stanie wyciąć chociaż jedno pier... negatywne zdanie.

Nie dali rady.
TVN strasznie naskakuje na Piotrowicza ostatnio


@Kalafijor: Niech naskakuje, ale jak już marnują paliwo, nagrywają wywiad, to spodziewałem się chociaż jednego #!$%@?..go zdania które by poszerzyło wiedzę społeczeństwa o tej sprawie.

Równie dobrze mogli zapytać Pikula jaka jest u niego dzisiaj pogoda i skończyć materiał.
No kompletni pajace.
nigdy nie lubiłem czarno na białym przez ten straszny ton.


@kwmaster: Tak się robi obecnie oglądalność. Merytorycznie zero, ale za to efekty specjalne mają dobre.
@erbo: Po pierwsze - taguj jak należy.
Po drugie - nie wiem czy wyłapałeś - oskarżał go, był prokuratorem w PRL'u ale że jest swój to jest cacy tak? :)
Po trzecie - TVN to TVN, nie płacę na nich abonamentu, zatem przyrównywanie tego co nadaje prywatna telewizja do tego co robi "publiczna" to #!$%@? logiki.
oskarżał go, był prokuratorem w PRL'u ale że jest swój to jest cacy tak


@bobrzastus: Nie oskarżał, bo nie było go w sądzie, co jest nawet potwierdzone przez TVN.

Czyli podsumowując TVN potwierdził że Piotrowicz nie oskarżał Pikula,
oraz nie potrafił wydobyć od Pikula ani jednego negatywnego zdania o Piotrowiczu.

Więc na czym polegała zbrodnia Piotrowicza?

TVN to TVN, nie płacę na nich abonamentu


@bobrzastus: Teraz już może nie, ale
@erbo:

co jest głównym i w zasadzie jedynym zarzutem

A wysokie stanowisko w prokuraturze (wiceprezes prokuratury rejonowej)?

nie wydobyć z Pikula ani jednego negatywnego zdania o Piotrowiczu

Bzdura, wyraźnie powiedział, że to Piotrowicz go oskarżał. Co TVN potwierdził dokumentami z IPN.

@Hamouma
Obejrzyj i sam zweryfikuj.
A wysokie stanowisko w prokuraturze (wiceprezes prokuratury rejonowej)?


@Roxar123:
Bycie na stanowisku jest poważnym zarzutem? xD
Nie ośmieszaj się.

Bzdura, wyraźnie powiedział, że to Piotrowicz go oskarżał. Co TVN potwierdził dokumentami z IPN.


@Roxar123: Powiedział to co było wiadome od dawana, że na początku Piotrowicz prowadził jego sprawę, ale nie było go w sądzie i go nie oskarżał, co w materiale potwierdził nawet TVN.

PS. Idź rób te swoje prymitywne
@erbo: Czyli był wysokiej rangi prokuratorem ale nie oskarżał... w czasach PRL'u... ale prowadził sprawę... ale nie oskarżył.... ale tamten miał sprawę... czyli oskarżył... czy jednak nie? Gubię się.

Przez ostatnie osiem lat - uaktualnij skrypt, od roku rządzi pis ;)

Maly update - czyli bycie na wysokim stanowisku w prokuraturze za czasów PRL'u to w zasadzie... nic złego, robota jak każda inna? :D
Maly update - czyli bycie na wysokim stanowisku w prokuraturze za czasów PRL'u to w zasadzie... nic złego, robota jak każda inna?


@bobrzastus: No i co z tego że ktoś był na jakimś stanowisku? Setki albo tysiące osób było.
Pytanie czy szkodził komuś. Dlaczego TVN nie pokazał wypowiedzi kogokolwiek pokrzywdzonego?
Nawet jednego zdania nie potrafili zmontować?
Jak ktoś po dzisiejszym "Czarno na Białym" w TVN24 o Piotrowiczu z PiS, ma jeszcze jakieś zastrzeżenia o manipulacje TVP


@erbo: W jaki sposob TVN decyduje o tym, czy TVP manipuluje?

Rozumiem, ze jak ktos zamorduje 10 osob, to ten co zabije 3 juz nie jest morderca?
@erbo: ucza sie od najlepszych. W tvp Wiedza juz od dawna ze do patusow dotrzec to trzeba jebnac po mordzie z 5 razy tym samym tekstem( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Rozumiem, ze jak ktos zamorduje 10 osob, to ten co zabije 3 juz nie jest morderca?


@miki4ever: Jak dziennie na drogach ginie 100 osób, to robienie sensacji ze śmierci 2 jest żałosne.
zależy kto zginął, przy czym nie widze analogii.


@miki4ever: Wszystkie media kłamią i manipulują, a jak widać w tym przykładzie z Pikulem i Piotrowiczem,
TVN łże w żywe oczy i robi z widza debila, pokazując jedynie 4 zdania Pikula które w żaden sposób nie obciążają Piotrowicza.

Dlatego osoby krytykujące TVP są śmieszne jeśli jednocześnie milczą na temat TVN.