Wpis z mikrobloga

@stefciobrzucho: dla mnie 5/10, nie należy on do rewelacyjnych, zależy co chcesz- smak czy ilość/cena. Spróbuj małego, ja zamówiłem dużego i ciasto było jak kamień a smak mocno przeciętny, może lepiej się starają przy normalnych rozmiarach
@stefciobrzucho: nie jadłem tam, na widzewie tylko.generalnie smak to mocno subiektywne odczucie i nie sugeruj się mną, wydaje mi się ze jego popularność to przede wszystkim zasługa rozmiar/cena. Dla studenciakow jak znalazł dla kogoś kto w wielu miejscach jadał kebsy jest pewnie gdzieś z dołu stawki.
@leeshay
@prezes513
@prawdziwek
@troyes
@Storczycki
@mirek_januszy

Tak krzyczycie na Pana Zlotówę a jednak miał rację. 6 sierpnia - Wziąłem mega rollo - suchy w środku i twardy placek. Narzeczona mały kebab z sosem czosnkowym który nie był czosnkowym, tylko mieszanka śmietany z majonezem. Stawiam na jakość a nie na wielkość wiec dla mnie również 5/10.

Daleko mu do najlepszego kebsa jakiego jadłem.
@stefciobrzucho: po raz kolejny się potwierdza ze wykop to nawet nie promil reprezentacyjny społeczeństwa. Studenciaki stąd by zjadły nawet sernik z rodzynkami jak by był za 1,29 za kilo

@stefciobrzucho: Z Zahirem to roznie bywa. Na Widzewie czesto jest pyszny, jednak zdaza sie za bardzo wypieczony (twardy) z mala iloscia miesa (zwlaszcza mega rollo). Pewnie zalezy kto konkretnie zwija te kebsy. Mam wrazenie ze najczesciej, najlepszy jest ten maly za 8 zeta.