Wpis z mikrobloga

Myśliwi razem z ministrem Szyszko który też jest myśliwym postanowili dzisiaj po cichu pod osłoną nocy przegłosować nowe > prawo łowieckie które da im całkowitą władzę nad lasami w Polsce. Będą mogli wyrzucać z lasu zwykłych ludzi , turystów, grzybiarzy, spacerowiczów. Umocnieni ustawą wprowadzą rozporządzeniami możliwość zabijania gatunków chronionych. Pozwolą by w polowaniach uczestniczyły i patrzyły na mordowanie zwierząt dzieci. Utrzymają używanie amunicji ołowianej która zanieczyszcza wody i ziemię śmiertelną trucizną. Będą polować i zabijać zwierzęta w Parkach Narodowych

#dobrazmiana #zwierzaczki #neuropa
BojWhucie - > Myśliwi razem z ministrem Szyszko który też jest myśliwym postanowili d...

źródło: comment_h6Jl2UieSFvF5cXL7533KwJrrJiQIUF4.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
ad lasami w Polsce. Będą mogli wyrzucać z lasu zwykłych ludzi , turystów, grzybiarzy, spacerowiczów. Umocnieni ustawą wprowadzą rozporządzeniami możliwość zabijania gatunków chronionych. Pozwolą by w polowaniach uczestniczyły i patrzyły na mordowanie zwierząt dzieci. Utrzymają używanie amunicji ołowianej która zanieczyszcza wody i ziemię śmiertelną trucizną. Będą polować i zabijać zwierzęta w Parkach Narodowych


@BojWhucie: Skoro myśliwi pełnią subsydiarną rolę wobec państwa to też państwo powinno ich chronić. Logiczne i konsekwentne. Przepis
  • Odpowiedz
@miroslaw_suchoklates lohoo zaraz Ci wykopki wyskoczą, ze myśliwy przed wytrzalem dokładnie sprawdza ile zwierzę ma lat, czy jest same, czy to samica czy samiec, czy ma młode, czy ilość sztuk tego gatunku jest w nadwyżce i czy dokładnie jednym strzałem zabije zwierzę. Oczywiście dodatkowo gdyby nie wąsaty Janusz to ekosystem by się zawalił.
  • Odpowiedz
@miroslaw_suchoklates: I dobrze, psa w lesie trzeba trzymać na smyczy, jak myśliwy zobaczył bezpańskiego psa to dobrze że strzelił bo takie zdziczałe psy atakują/płoszą naturalnie występujące zwierzęta, a do tego jeśli nie daj boże skrzyżuje się taki pies z wilkiem to krzyżówka jest agresywna i pozbawiona instynktownego lęku przed ludźmi a stąd już niedaleko do tragedii
  • Odpowiedz
@Dave987654321: Na ziemi mojej matki to ciebie moge trzymac na smyczy. Pies zostal zastrzelony w sadzie, strzal padl od strony lasu, gdzie wąsate cioty urządzały sobie owego dnia "polowanie". To nie jedyny taki przypadek o jakim słyszałem. A odstrzeliwać to powinno się takich debili jak ty i te ofermy z kół pedalskich ("łowieckie", w kontekście tego frajerstwa mi nie przechodzi przez palce).
  • Odpowiedz
@miroslaw_suchoklates: Nie chce mi się wierzyć że ktoś specjalnie przyszedł na Twoją posiadłość tylko po to żeby zastrzelić Ci psa (i w najlepszym wypadku tylko stracić pozwolenia). Cóż, przekomarzanie się nic nie da bo nie znam faktów a opowieść tylko jednej ze stron jest gówno warta
  • Odpowiedz