Wpis z mikrobloga

@Re-volt: również szukam białka, szykuje się powoli na wyjazd za granicę do roboty na magazynie więc będzie mniej czasu na jedzenie a wiecej w robocie więc poproszę jakieś sprawdzone białko
  • Odpowiedz
@nietopies Bulkpowders - czekolada o smaku ciasteczek genialna, czekolada pomarańczowa dobra, choć troszkę zbyt słodka, wanilia niedobra
KFD - czekolada dobra, melon obrzydliwy
  • Odpowiedz
@nietopies: Bulk powders jest tanie i mają dużo smaków ale to koniec ich plusów. Polecałbym białko KFD, mają lepszy skład, lepszy smak i lepszą rozpuszczalność ;) Ja zrobiłem tak, że białko bulk powders leci do posiłków typu koktajl i omlet a białko KFD jako uzupełnienie diety.
  • Odpowiedz
@krystekk2: dla mnie to bulk ma jedna z najlepsych rozpuszczalnosci jaka widzialem, smaki tez maja konkret np czekolada karmelowa. Co do skladu to nie wypowiem sie bo nie robilem testow. Dla takiego amatora jak ja to stosunek cena/jakosc jest zadawalajacy.
  • Odpowiedz
@koniarek: Bulk Powders rzeczywiście ma bogatą ofertę jeżeli chodzi o smak w nazwie. Jednak moim zdaniem dalej KFD wygrywa - napewno mają bogatszy i naturalniejszy smak. No i niestety WPC z Bulk Powders zawiera białko sojowe co niestety nie przekłada się na jego jakość. Co do rozpuszczalności to bulk powders bez blendera nie ruszam... Mam białko obu firm na półce i jeżeli goniliby mnie niemcy z psami wybrałbym KFD.
  • Odpowiedz