Wpis z mikrobloga

LINK - Mini dron JJRC H36 wersja RTF za $3,52 - Aliexpress

Sklep posiada dużo pozytywnych opinii (94,8%), więc jest duża szansa że wyślą. Cena obejmuje płatną przesyłkę rejestrowaną.

Specification:

Product Size: 9.5*9.5*5cm

Battery for Quadcopter: 3.7V 150mah Lipo Battery

Battery for Transmitter: 2*1.5AA (not included)

Flight time: about 5 mins

Charger time: 30-50 mins

Control Distance: 30m

Color:Blue,Gray


Package Content:(with retail package)

1 * JJRC H36 Quadcopter

1 * Transmitte

4 * Propeller

1 * USB Charger


Linki bez refa: aliexpress.com/item/JJRC-H36-6-axis-Gyro-Headless-Mode-Mini-RC-Quadcopter-RTF-2-4GHz-Drop-Shipping-High/32776071859.html
Zachęcam do obserwowania tagu #listamirka
Więcej promocji na BLOGU

#aliexpress #cebuladeals (cena na: gearbest $13,99, geekbuying $14,99) #drony #dron
r.....5 - LINK - Mini dron JJRC H36 wersja RTF za $3,52 - Aliexpress

Sklep posiada...

źródło: comment_XsHvYpDey0NZ6IRaJAoSre00IpNpnxUz.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tito17: dziwna sprawa. Zamówiłem 3 sztuki w osobnych paczkach, niby wszystkie zostały wysłane... ale przy jednej dopłaciłem za trackowaną przesyłkę - a mimo tego nie jest trackowana (status UPU/PP) :( Coś mi się to podejrzane wydaje...
  • Odpowiedz
@TurboTapir: @tito17: @radekrad: Wczoraj zanim był tracking pytałem kiedy wyśle, dziś w odpowiedzi dostałem:

Dear,

Thanks for your order,pls don't worry, your parcel has been send out , pls kindly wait for it, believe you can recieve it soon.

Any queations, pls feel free to contact with me.

Have a nice day.
  • Odpowiedz
@Leniek wroc. wlasnie przeczytalem:

Dear,

Thanks for your order,pls don't worry, your parcel >has been send out , pls kindly wait for it, believe >you can recieve it soon.

Any queations, pls feel free to contact with me.

Have a nice
  • Odpowiedz
A ja zamówiłem tego o połowę mniejszego po 5 amerykańskich cebul i skośnooki mi napisał żebym anulował zamówienie, bo doatali uszkodzoną partię. Niby chce mnie powiadomić jak znowu będą mieli.
C---a... Wydluże mu raz czas a potem negatyw.
  • Odpowiedz
@tito17: na razie bez zmian. Ale to przesyłki nierejestrowane, więc mogą już być nawet gdzieś w Polsce... a mogą w ogóle nie istnieć, a tracking był oszukiwany.
  • Odpowiedz
@Leniek: ja zamówiłem trzy drony w osobnych przesyłkach i jedna miała być rejestrowana a nie jest. Z tego co ludzie mówią, Pan Chińczyk wszystko wysyłał nierejestrowaną - niezależnie, jaki sposób wysyłki się wybrało.
  • Odpowiedz
@TurboTapir: wiem, ze mogę, ale mimo wszystko, jeśli naprawdę wyśle mi trzy drony, to głupio byłoby mi prosić o zwrot za tę jedną wysyłkę. Trzeba mieć trochę przyzwoitości.

A inna sprawa... to wciąż nie wierzę, że rzeczywiście to wysłał i że cokolwiek dojdzie. Może wysłał 5 sztuk, a wszyscy dostali te same trackingi? Albo wysłał puste paczki? Uwierzę dopiero jak paczka dojdzie i będzie w niej dron.
  • Odpowiedz