Wpis z mikrobloga

LINK - Mini dron JJRC H36 wersja RTF za $3,52 - Aliexpress

Sklep posiada dużo pozytywnych opinii (94,8%), więc jest duża szansa że wyślą. Cena obejmuje płatną przesyłkę rejestrowaną.

Specification:

Product Size: 9.5*9.5*5cm

Battery for Quadcopter: 3.7V 150mah Lipo Battery

Battery for Transmitter: 2*1.5AA (not included)

Flight time: about 5 mins

Charger time: 30-50 mins

Control Distance: 30m

Color:Blue,Gray


Package Content:(with retail package)

1 * JJRC H36 Quadcopter

1 * Transmitte

4 * Propeller

1 * USB Charger


Linki bez refa: aliexpress.com/item/JJRC-H36-6-axis-Gyro-Headless-Mode-Mini-RC-Quadcopter-RTF-2-4GHz-Drop-Shipping-High/32776071859.html
Zachęcam do obserwowania tagu #listamirka
Więcej promocji na BLOGU

#aliexpress #cebuladeals (cena na: gearbest $13,99, geekbuying $14,99) #drony #dron
źródło: comment_XsHvYpDey0NZ6IRaJAoSre00IpNpnxUz.jpg
  • 163
@dawidpotok: @tito17:

chińczyk w #!$%@? wali, to już na bank pewne, wydłuża tę ochronę tylko po to żebyśmy otrzymali zwrot za fake wysyłke, która nie doszła nie z jego winy przecież xD proponuje żebyśmy maila napisali do aliexpress, że mają na swojej platformie sprzedawce, który wystawia wirtualne przedmioty, dostanie bloka najwyżej
I jak tam macie jakieś nowe informacje? Bo u mnie nadal leży na lotnisku w Chinach od 3 grudnia :( Czy już porzucić nadzieje?
@pcss: Ten status z 3. grudnia mówi, że paczka opuściła lotnisko (GUANGZHOU). Chińczyk niby odpisuje, że teraz dużo paczek i mogą być opóźnienia. Przewidywany czas jaki mi podał to 35-55 dni, ciekawe tylko ile w tym prawdy.
Napisałem do sklepu na początku tygodnia że już 60 dni idzie zamówienie i dzisiaj dostałem odpowiedź:

"Hi friend, Sorry for keep you waiting.pls don't worry, we have recieved your message,and we know that you have't get the item,as you see, the tracking information haven't update, it's a normal phenomenon,because the tracking information can't update day by day,we have contact with the logistics company, thet told us the item is safe,could you pls
Dear,
Sorry for keep you waiting.There are still not any update tracking info of the order,but pls don't worry, we get news that the item has been in the customs of your country,We have gave you the refund just now and the money will be back to your account within 7 to 10 days.Pls check about it then,if you receive it some days later.
Could you pls contact with us and return