Wpis z mikrobloga

Cześć, właśnie udało mi się ukończyć recenzję mini PC o nazwie Beelink BT7 i powiem wam, że to idealny mini komputerek dla mało wymagających użytkowników/starszych ludzi/dzieci. Ma parę wad, ale jego kompaktowe wymiary i do tego możliwość przykręcenia z tyłu monitora/TV pozwalają na posiadanie PC nawet w mocno ciasnym mieszkaniu (i to nie jest taki głupi argument, bo tydzień temu kupiłem całkiem niezły zestaw komputerowy za 200 zł. bo dziewczyna chłopakowi powiedziała, że jest za ciasno i ma się go pozbyć :P ). Sprzęcik kupiony na Gearbest.com

Cena: 169,99$ (jest obecnie flash sale, które będzie trwać jeszcze niecały rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link: https://goo.gl/BRhjNZ (tu nie ma ukrytego żadnego reflinka, link jest skrócony gdyż na podstawie tego jakie jest zainteresowanie moimi recenzjami staram się na negocjację ceny w sklepach. Jeśli ktoś się obawia reflinka to w spoilerze poniżej daje link bez skrócenia).


PS: Wrzucam jeszcze raz bo mam sklerozę i zapomniałem dodać tagi -.-

#chinatorium #gearbest #komputery #itemyzchin
Pobierz
źródło: comment_FD680SiL6M8LV3VqIQaGkCpEWtjnrXEv.jpg
  • 7
@Chinatorium: jakbyś chciał opisać prawdziwe plusy jeszcze:
+ ten wolny dysk jest wymienny, trzeba po prostu znaleźć lepszy dysk ssd M.2
+ chłodzenie można poprawić i zrobić bezgłośne/pasywne, ale trzeba do tego rozpruć obudowę
- jest bardzo duży problem (jak na razie) z zainstalowaniem na tym czegokolwiek innego, niż wbudowany windows10 - problem jest z uefi32 (a nie standardowym uefi x64) i secureboot załączonym na stałe
@hrumque: Dzięki, dopiszę o tym dysku. Widziałem na yt, że koleś sobie całą obudowę nową z wentylatorem wydrukował na drukarce 3d, no ale wydaje mi się, że to przekracza możliwości 99% czytelników :P
Widziałem na yt, że koleś sobie całą obudowę nową z wentylatorem wydrukował


@Chinatorium: w zasadzie wystarczy w górnej pokrywie wywiercić/wyciąć otwór nad wentylatorem, tak by ciągnął on (zimniejsze) powietrze z zewnątrz, zamiast tylko mieszać wewnątrz. I dać jakąś uszczelkę, by po zamknięciu pokrywki - utworzył się "tunel" pozwalający wentylatorowi ciągnąć powietrze przez otwór, zamiast brać gorące z wnętrza obudowy.

Bo obecne chłodzenie to jest totalna porażka termodynamiki, zauważ że wymiana powietrza