Wpis z mikrobloga

OMG #wykopoczta to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Bardzo dziękuję coledze @raptowny za doskonały wybór prezentów. Ostatnio miałem właśnie ochotę kupić sobie puzzle, ale jakoś nie było okazji. Polo Cockty nie próbowałem, więc jest dodatek do kolekcji. Słodycze trafione, części nie próbowałem. Nastąpiła mała pomyłka z gorącą czekoladą, bo w liście była wspomniana z chili, a dostałem z pomarańczą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kubek spoko – koteły nawet szanuję xD Książek nie mam jeszcze w swojej kolekcji i wyglądają interesująco

Pobierz cherrycoke2l - OMG #wykopoczta to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Bardzo dziękuję...
źródło: comment_VmFfBXHrVUVsa4VUhZXG00Nn5ZtcTzcW.jpg
  • 11
@cherrycoke2l: a to strasznie słabo, głupio by mi było jakbym wysłał komus paczke warta 40 zł a otrzymał w zamian taka jak chocby wyzej, na oko szacujac to jest warta jakies 120 zł? Sama kawa to 30.
@raptowny: rozumiem, sam chciałem wczoraj pisac pod tagiem cz ktos nie chcialby sie wymienic paczkami, ale stwierdzilem ze nie bede wpiepszał sie w akcje, tez jaram sie dawaniem/otrzymawaniem prezentow, aczkowiek jakby odgornie ustalic gorny limit kwoty przeznaczanej na prezenty wydawałoby mi sie ze całosc bylaby bardziej sprawiedliwie zoorganizowana