Wpis z mikrobloga

Jeśli chcecie zrobić jakiekolwiek zakupy w internecie, to serdecznie odradzam wam sklep www.morele.net
To co tam się odpieprza to są jakieś żarty, wchodzisz na stronę produktu i widzisz napis: Więcej niż 15 szt w magazynie. Myślisz sobie, świetna sprawa, biorę. Po złożeniu zamówienia dowiadujesz się, że owszem towar jest na magazynie ale musi zostać najpierw dostarczony do innego magazynu i termin realizacji twojego zamówienia to 7 dni roboczych. Zwrot pieniędzy będzie trwał tydzień więc odpuszczasz i cierpliwie czekasz, nadchodzi długo oczekiwany dzień wysyłki. Dostajesz maila z informacją, że termin realizacji przesunął się o kolejny tydzień :D Sklep dalej w karcie produktu wyświetla więcej niż 15 szt :DDD

Chcesz kupić gotowe kable teleinformatyczne? Zapomnij, sklep ma po 1 szt produktu na stanie :D

Chcesz zrobić zakupy i dostać swoje zamówienie w miarę szybko? Omijaj morele bo to kupa jakich mało.

#it #komputery #zalesie #morele
  • 10
@Inkwizycja:
w byłym agito (teraz emag) to samo. Moja pierwsze zamówienie mieli dostarczać 3dni, trwało to 10. Drugie to czas doręczenia za 8 dni.
To pewnie jakieś badanie gruntu przez sklepy: jak bardzo możemy se pozwolić na lecenie w #!$%@? wobec klienta oferując wirtualny towar.
@Inkwizycja Też odradzam, tylko w xkom to samo jest, w morele na części do kompa czekałem 3 tygodnie 3 razy datę dostawy zmieniali oczywiście o niczym mnie nie informując.
@Inkwizycja: ja zadzwoniłem raz - grzecznie - nic. Tydzień później, znów grzecznie, pytam czy moja sprawa rozwiązana - nic nie wiedzą, problemy z towarem, lanie wody. Trzeci raz po 3 dniach - srogi #!$%@?, podniesiony ton (z zachowaniem kultury, żebyście mnie za troglodytę nie wzięli) w 15 minut się towar znalazł i został przekazany do wysyłki i był już normalnie w 2 dni robocze. Nie ma się z nimi co #!$%@?ć.