Wpis z mikrobloga

@majstr: nikt sie nie ma prosić, ja po prostu bardzo chętnie zabiorę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym Reklama dźwignią handlu. Jeżeli nie będę o tym pisał to w życiu nie znajdę osób które by chciały ze mną śmignąć samolocikiem ;)

Pozdrawiam i zapraszam :)
  • Odpowiedz
@felixd: przypomne Ci tylko ze obecne uprawnienia nie pozwalają Ci reklamować sie publicznie ani świadczyć odpłatnie takich atrakcji. poza tym reklama reklamą, ale pisanie przy artykule o zarobkach w kraju komentarza o tym, ze ludzi nie stać na "latanie z Tobą" jest (wg mnie i kilku innych Mirków) co najmniej odrobinę żałosne. No offense, ale przyhamuj trochę :) pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@majstr: O_o

- nie oferuję odpłatnego latania ze mną tylko udział w kosztach. Nic na tym nie zarabiam, wręcz przeciwnie.
- ludzi nie stać na latanie bo to jest k.... drogie - jestem świadomy tego ale na pewno nigdy nie napisałem tego w formie w jakiej ty to teraz przedstawiłeś. Wręcz przeciwnie, raczej okazji do polatania za takie pieniądze nie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@felixd: uuu a co to za okazja? A co do "zrzucania sie" to mi naprawde wszystko jedno jak sie umawiasz z paxami, ULCu to by nie obchodziło przy odebraniu Ci licencji ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie Ty pierwszy wpadłeś na to, że można tak nabijać nalot do CPLa i nie bez powodu jest w urzędzie kilku sympatycznych panów, którzy zajmuje się wyłapywaniem takich propozycji na rożnych forach
  • Odpowiedz
@felixd: wlasnie po tym wpisie dostałem info od znajomego inspektora z ulcu ze jest kilku panów których podobne wpisy moga interesować, dlatego Cie ostrzegam. Zreszta do czego zmierzasz? Ja mowie o tym ze pucujesz się na każdym kroku jak student prawa, że jesteś pilotem nawet we wpisach gdzie nikogo to kompletnie nie interesuje, ani nie jest na temat - byle zaznaczyć ze latasz i jesteś taki fajny, a Ty przytaczasz jakieś
  • Odpowiedz
@majstr: Nie strasz, nie wkładaj mi w usta wypowiedzi których nie powiedziałem a przede wszystkim maść... też wyluzuj szorty.

I jeszcze raz miłego weekendu.
  • Odpowiedz