Wpis z mikrobloga

#szukam #webdev Mirki, czy ktoś ma trochę czasu, i doświadczenie z bootstrapem 4 i js-em (potrafi zrobić takie rzeczy jak działające megamenu, potrafi zrobić wersje responsywną na kom i tablet), a przy okazji ma zmysł graficzny i potrafi dopicować gotowy surowy układ (zdecydować o rozmiarach, odległościach, niektórych elementach wyglądu). Nie wiem czy muszę szukać dwóch osób (grafika i webdev), czy znajdzie się ktoś ogarnięty w obu kwestiach.
  • 4
@silver_spike: raczej ciężko ci będzie znaleźć kogoś z doświadczeniem gdy bootstrap 4 jest jeszcze w fazie alpha (chyba, że trafi ci się jakiś hardcore, który używał tego na produkcji). Nie lepiej zostać na 3 (masa dostępnych materiałów, pluginów itp.) a ewentualnie później przenieść projekt do 4?
@AlvarezCasarez: to jest projekt hobbystyczny, sam już mam szkielet, potrzebuje tylko dopracowań.Co do BS4, zaraz będzie wersja beta i już z górki ;) Nową wersję odpalam w połowie stycznia, a dziś mam działającą wersję na BS3, ale robię upgrade wszystkiego i zdecydowałem się analogicznie zrobić z BS - bezsensu robić to na dwa razy. Natomiast sam wiesz, że są problemy, jak np. megamenu dobrze działające, które potrzebują ogólnych umiejętności css i