Wpis z mikrobloga

1) Bądź Jill Stein, ogłoś że zbierasz kasę na ponowne przeliczenie głosów
2) Zrozpaczeni zwolennicy Clinton wpłacają ci kasę widząc w tobie ostatnią nadzieję na powstrzymanie Trumpa
3) Spóźnij się ze złożeniem wniosków
4) Idź z tym do sądu
5) Zbierana kasa idzie do twoich adwokatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
6) PROFIT!

#amerykawybiera2016 #4konserwy #trump #clinton #bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa #polityka #heheszki #oszukujo
  • 25
@Myrten: w sumie to nie mam nic przeciwko ponownemu przeliczaniu, chociaż wiem że i tak nic to nie zmieni. Pomyśl co by było jakby wybory przegrał Trump to było by taki hurr durr i ponowne przeliczanie na taką wielką skale jakiej Ameryka nie zna włącznie z oskarżeniami o głosowania przez nielegalnych etc.
Zwolennicy Clinton dla świętego spokoju chcą ponownego przeliczenie dlaczego im tego nie dać, tak jak pisałem nic to nie
@Myrten: Clinton z tego co wiem, ładnie się zachowała po wyborach z resztą Trump też. Nie widzę nic złego w tym, że dołączyła się do Jill Stein jeśli są jakieś wątpliwości. Lepiej dać im tą możliwość i niech się uspokoją na dobre.
@k1fl0w: Była pierwszą kandydatką we współczesnej historii która nie wygłosiła concession speech w noc wyborczą i według przecieków dopiero Obama musiał do niej zadzwonić żeby zadzwoniła do Trumpa. A teraz jej kampania wspiera ten recount. Nie jest to ładne zachowanie w sytuacji kiedy się oskarżało Trumpa o to że może nie uznać wyników.
@Myrten była po takim KO, że wcale się nie dziwię. Sam telefon do Trumpa musiał ją fest kosztować. Poza tym w NY z tego co wiem była późna noc jak wyniki były na tyle wiarygodne, że wskazywało na wygraną Trumpa. Nad ranem zachowała się jak trzeba, jej sztab musiał nieźle poskładać ja do kupy żeby w ogóle była w stanie wygłosić mowę. A co do przeliczania, po co dawać opozycji dodatkowej amunicji
@k1fl0w: Jak na amerykańskie wybory druga w nocy to nie jest późna noc.

A co do przeliczania, po co dawać opozycji dodatkowej amunicji (niech policza), wystarczy że jest ponad 2mld głosów więcej na Clinton w popular vote.

Jak się wcześniej krytykowało przeciwnika o podważanie systemu to nie wypada..
Poza tym jak dla mnie to jest po prostu przekręt żeby kasę od naiwnych wyłudzić
@erbo nie jestem jasnowidzem. Wyciągam wnioski z zachowania po każdych wyborach w ktorych przegrywał ich faworyt. (Z wyjątkiem jkm)

@Myrten może jestem niedoinformowany ale z tego co mi wiadomo to nikt nie mówi że są sfałszowane. Aczkolwiek rozumiem że taka inicjatywa sugeruje co innego.
nie jestem jasnowidzem. Wyciągam wnioski z zachowania po każdych wyborach w ktorych przegrywał ich faworyt. (Z wyjątkiem jkm)


@Ofacet: Nie wiem kto to są mistyczni ICH xD
Jak się wcześniej krytykowało przeciwnika o podważanie systemu to nie wypada.. Poza tym jak dla mnie to jest po prostu przekręt żeby kasę od naiwnych wyłudzić


@Myrten: ludzie chcą wydać kase na przeliczenie, trzeba dać im szanse. Nie widzę w tym nic złego. Tak samo co do Trumpa, nie wiemy jakby się zachował a w zachowaniu Clinton nie widzę nic złego.
@Myrten: Stein powinna zostać rozliczona przez tych którzy jej zaufali. A krytykowanie tego przeliczania nie ma sensu w obozie Trumpa bo i tak to nic nie zmieni a przynajmniej mógłby ocieplić jego wizerunek jakby nie mówił "że to jest żałosne".
mówię o konserwach


@Ofacet: Nie ma żadnych konserw, a co więcej nie masz zielonego pojęcia co zrobią ludzie których nie ma, dokładnie tak samo jak nie miałeś pojęcia co zrobią ludzie w wyborach.
@Myrten: moim zdaniem jest tu trochę hipokryzji z obu stron - jak to zwykle bywa. Spirala oskarżeń o hipokryzję powodującej kolejną hipokryzję to główny punkt obecnej polityki.

1. Clinton jest hipokrytką, bo grzmiała, że zapowiedź nieuznania wyborów przez Trumpa to podważanie demokracji, a sama wysłała Podestę, żeby kazał jej wyborcom iść spać w noc wyborczą oraz ma jakiś udział we wnioskach Stein o ponowne przeliczenie głosów.
2. Trump jest hipokrytą, bo
@smyl: Trzeba tu rozdzielić dwie rzeczy:

1)Jill Stein - to co ona robi Trump nazywa scamem i moim zdaniem słusznie bo jedyny efekt tego będzie że wyciągnie kasę od naiwnych.

2)Clinton przyłączając się do tego to legitymizuje przekręt Stein co jest żałosne biorąc pod uwagę to jak broniła systemu wyborczego podczas kampanii wyborczej.