Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że karty, które dostały buffy od goonsów się świecą tym samym zdradzając przeciwnikowi, które karty na ręce są minionami? Dla mnie to jakieś nieporozumienie, nie wiem dlaczego przeciwnik dostaje taką informację. Ta karta na przykład ma przez to uboczny efekt "pokaż przeciwnikowi, ile masz minionów na ręce"
#hearthstone
paqo - Zauważyliście, że karty, które dostały buffy od goonsów się świecą tym samym z...

źródło: comment_WHHDGJqpWDvjWmhcCLpfjCG2NdmDiYjg.jpg

Pobierz
  • 6
@rdy: też mi się nie podoba, ale przynajmniej nie morduje wszystkich control decków tak jak to robią jade golemem. Pozostaje trzymać kciuki za aggro, bo w late game z tymi golemami nikt nie ma szans
@paqo: W normalnych karciankach takim efektom towarzyszą "reveal a minion in your hand" żeby nie było oszukiwania itd... Tutaj, z uwagi na mocno ograniczone opcje kontrowania jest to podświetlenie kart żeby minion był niespodzianką a jednocześnie dawało to jakąkolwiek informację żebyś mógł strategizować. Wolę takie podejście niż :no %$#@%, oczywiście że miał na ręce jeszcze 3 miniony których teraz nie mogę roz$#@!$ać, $#@%@%ona gra: (znacie tego strimera... jestem pewien ;P)