Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czas na moją opinię nt. afery z wybitą szybą u Bazyliszka (@Mohiro) bo bulwersuje mnie fakt, że komentują to osoby nie wtajemniczone w obydwie społeczności.
Piszę z anonimowych wyznań ponieważ po moim nicku można by było szybko znaleźć moje dane personalne a tego nie chce.

Jestem biernym użytkownikiem karachana (lurkuje ale nie udzielam się) i aktywnym na mirko. Od pewnego czasu przed aferą śledziłem "twórczość" bazyla i czekałem co z tego wyniknie bo kwestią czasu było, że ktoś coś głupiego #!$%@?. Nie będę tłumaczył na czym afera polega bo jeżeli doczytaliście do tego momentu dobrze wiecie o czym piszę.
Otóż bazyliszek sama lurkowała kara zapewne od dłuższego czasu wnioskując po znajomości czanmowy. Panie i panowie otóż bazyl często próbowała promować swoje filmy na kara ale dostawała bany, nawet jeżeli tworzyła nitkę typu "patrzcie jaka debilka xD xD". Anoni sagowali (ignorowali) za każdym razem. Czekała na inbe która by tylko jej pomogła nabić wyświetlenia i robiła co raz to skrajniejsze materiały. Stworzyła film jak wejść na karachan i już anoni patrzyli na to trochę pod innym kątem ale wciąż nic nie robili (sugerowanie że kara coś może xD). Cerazy (zbiorowa świadomość anonów xD) planował co planował i zrobił co zrobił. Bazyl dostał upragnioną atencję, uważa, że jest poszkodowana, tworzy filmy i uwaga, nawołuje do jednoczenia się jutuberów xD Co raz to więcej jutuberów zaczyna tworzyć flmy na temat afery trzymając stronę bazyliszka (nanami czan i jakieś inne płotki, zapewne kilku większych jutuberów już zaczyna coś kleić). Zobaczcie sobie na licznik subskrypcji i wyświetlenia u bazyliszka. Czy na pewno jest poszkodowana? xD Nie rób z siebie bazyl ofiary, dobrze wiedziałaś czego się spodziewać po anonach skoro lurkowałaś tyle czasu ale to był dobry pomysł na podkręcenie sobie wyświetleń co nie? Chyba widziałaś już na /b/ jak srają i spuszczają się na twoje zdjęcie, efekt uboczny twoich prowokacji ale przecież suby się bedą zgadzać?
Nie bronię tutaj karaczanów. To co zrobił cerazy jest godne potępienia, inby z łukaszkiem też są dla mnie żałosne. Zapytacie pewnie czemu lurkuje? Odpowiadam - dla tematycznych (na prawdę można znaleźć tam ciekawe rzeczy).
Moim zdaniem, cała ta afera jest niepotrzebna, bazylowi nabijacie wyświetlenia i nieświadomie ją promujecie a patrząc na to jak reagowaliście przed aferą na jej filmy, nie chcecie tego. Plan bazyla się powiódł, przecież internet zapomni po kilku miesiącach a ona dalej będzie sobie tworzyła swoje kontrowersyjne filmy aż w końcu obrazi kolejną większą i bardziej bezwzględną społeczność i nie skończy się jedynie na wybitych szybach.
A i samo nazywanie Łukasza niepełnosprawnym czy upośledzonym też było nie na miejscu. Łukasz na streamie to odpowiednio skomentował. Ale lurkujesz to pewnie wiesz.
#polskiyoutube #bazyliszek #afera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czas na moją opinię nt. afery z wyb...

źródło: comment_NVF2shjAFpHbXDw7W9eWpCJalZjxVWaC.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania jestem zaskoczony jak szybko sie wypromowala ta dziewczyna
jakis miesiac temu wrzucala tutaj te swoje filmiki i kazdy tbw a teraz juz coraz wiecej osob widze ze wrecz pisze ze hehe taki fajny humorek :)) podoba sie dla mn
takze misja wykonana no i zdziwiony jestem ze karaczan cokolwiek jednak moze xD przestalem lurkowac jakies 2 lata temu ale pamietam afere z gimperem i inne tego typu i nigdy az
  • Odpowiedz
@lazer: @seikii: @AnonimoweMirkoWyznania: No ale licznik subów pięknie #!$%@?ął. Mnie ciekawi natomiast sprawa Łukaszka, bo rzekomo również brała udział w gnojeniu typa. A potwierdzenie tego = obalenie kilku argumentów i ostatecznie podejrzenie o zmowę czanowską, bo ostatnio coraz bardziej #!$%@? to hipokryzją (mimo, że naprawdę nie pochwalam, jeżeli ktoś zrobił to z własnych pobudek, bo to jest dno i żenada, ale jakby się okazało, że za
p.....o - @lazer: @seikii: @AnonimoweMirkoWyznania: No ale licznik subów pięknie #!$%...

źródło: comment_K98OnBd2fANFSiwZGQ0LwLuipGfUSFKr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Czy na pewno jest poszkodowana?


@AnonimoweMirkoWyznania: Pytasz o szybę, która zaraz zostanie wymieniona? Nie o szybę tu chodzi. Chodzi o niezrównoważonego gościa, który swobodnie chodzi po ulicach. Niezależnie od tego, jakie wzniosłe motywy kłębią mu się w głowie, trzeba mu pokazać, że poniesie konsekwencje za swoje czyny.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Pytanie, czy faktycznie ona nie kalkulowała takich sytuacji i nie będzie prowokowała ich więcej? Bo jeżeli tak, to ona również nie jest lepsza. Taka atencyjność jest już chora i wskazywałaby, że się ma nierówno pod kopułą.

To jest na zasadzie chodzenia po ulicy wypchanym największymi sebixowymi badassami i pokazywania, jakim się jest kozakiem dla szpanu i szacunku na dzielni (a jeszcze jak to nagrywa na yt, to dorzućmy kwestię
  • Odpowiedz
@poloyabolo: W takim razie tym bardziej trzeba odseparować człowieka, który nie odróżnia internetowej twórczości od rzeczywistości.

Bazyliszek dzięki akcji rzeczywiście zyskał popularność i liczbę subskrypcji. Tym lepiej, bo tak oto karachan, i bezpośrednio sprawca, przegrywają w ten sposób. Tylko wzmocnili pozycję swojego wyimaginowanego wroga. Przecież znalezisko pojawiło się wczoraj. Normalnie dziś już nikt by o nim nie pamiętał. To dzięki waszym karachanowym wypocinom utrzymuje się ten temat.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Odseparować takiego człowieka, owszem, tu się zgodzę.

Ale zasięgając języka tu i ówdzie dowiaduję się, że Bazyl taka święta nie jest. Ale załóżmy, że z tym prowokowaniem bezwględnych środowisk dla atencji...naprawdę? Zawsze będzie w tym miejscu ofiarą? Nawet jakby próbowała okładać po ryju kogokolwiek na ulicy, byleby potem nazwała się ofiarą i zgarnęła skok kilku tysięcy subów na dzień, to by bylo normalnie?

Zresztą nie ma jednoznacznego dowodu "za",
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz:

karachanowym wypocinom

Fajnie, ale tu jest wypok.
Zobaczymy, sprawa z czanów przeniosła się na cały Internet, nie zwalaj całej spirali nakręcania popularności na jedno znalezisko, wykop to tylko jedno z kilku-kilkunastu ogniw.

Póki co wstrzymam się od oceniania sytuacji, zobaczymy jak się rozwinie wszystko. @AnonimoweMirkoWyznania, prawda...OP-ie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@poloyabolo: Przecież wykop już się sprawą nie interesuje. Wykopali znalezisko, bo jakiegoś świra zdenerwowały filmy w internecie i wyszedł na ulicę. Pod znaleziskiem było pełno komentarzy i więcej ludzie tego nie roztrząsają. Tak działa wykop. Teraz jedynie karachany podtrzymują temat. Piszą posty pod tagiem, z których każdy jest o tym samym, jaka to ta bazylka jest głupia i sama się prosiła. Nakręcają siebie nawzajem i plusują swoje posty. Bazyliszek powinien
  • Odpowiedz