Wpis z mikrobloga

@victordeleco2: właśnie o dziwo bateria trzyma lepiej niż w poprzednich moich telefonach.
@goodidea: 6s 32gb
@TheKarp: Nie, na spokojnie rozważyłem, że 6s doskonale wpasowuje się w moje potrzeby. Najnowszy model nie jest mi potrzebny do szczęścia :)
  • Odpowiedz
@booyaka88: wygoda użytkowania, wszystko w systemowej aplikacji. Prawie wszystko czego szukałem tam jest. Dodatkowym atutem jest brak konieczności używania iTunes bo muzykę możesz dodać w telefonie.
  • Odpowiedz
@Kreation: Wiem od 2 kumpli, że faktycznie - baterie w ich 5s to porażka. Póki co w moim odczuciu bateria w 6s daje radę. Zobaczymy jak będzie dalej :)
  • Odpowiedz
@Cabajo No to chyba normalne że działa lepiej niż w poprzednich telefonach, skoro wcześniej miałeś telefon za 600zł a teraz masz za 2200zł. Jakbyś się przerzucił na telefon za androidem za 2200 to też poczulbys konkretną różnice.
  • Odpowiedz
@donthateme: miałem S2 i S3 jak wychodziły nowe i po pół roku te telefony nie nadawały się do niczego. Mi4 jak kupowałem kosztował 1129zł z Chin w wersji 3gb ram i 64gb pamięci.
  • Odpowiedz
@Kreation: @Cabajo: skoro mówimy o kilkuletnich telefonach to nie rozumiem dlaczego mamy wymagać dobrych czasów pracy na baterii? W 6s, a teraz w 7 spokojnie bez szaleństw telefon trzyma mi 9 godzin w użyciu.
  • Odpowiedz