Wpis z mikrobloga

Za oknem śnieg, normalni ludzie lepią bałwany, a ja zamiast kuli śnieżnej turlam zamówienia żelków z maila do excela, żeby biedna Anetka mogła pakować paczki przez najbliższy rok xD i nie ma czipsów i batonów w szafce, będę miał za to koszmary pełne żelków xD

Właśnie skończyłem ogarniać zamówienia z weekendu i powiem szczerze.... Szczękę zbieram z ziemi do tej pory. Nie spodziewałem się takiego zainteresowania. Jestem cholernie ciekawy, co z tego wyjdzie! Może te kwaśne żelki będą pierwszym spożywczym wytworem społeczności internetowej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Aha, kilka spostrzeżeń, które nasunęły mi się podczas tego wielogodzinnego maratonu xD
1) nie trzeba być wróżbitą Maciejem, żeby zgadnąć, co będzie zawierać wiele paczek z najbliższej #wykopoczta ( ͡ ͜ʖ ͡)
2) Mirko to zajebista społeczność, pełna zajebistych ludzi... SERIO! Dzisiaj wysłałem maila o opóźnieniach z prośbą o info, jeżeli komuś się spieszy z zamówieniem... Nawet nie wiecie, ile osób napisało a) że mogą iść na koniec kolejki i poczekać, bo wiedzą, że inni pewnie chcą żelki na prezenty, itd. b) proste słowa wsparcia, żebyśmy spokojnie ogarnęli, poczekają, itd. Zrobiło mi się tak ciepło na sercu, że prawie roztopiłem cały śnieg na Chyloni #gdynia czytając takie maile ()
3) no i trochę śmieszków się trafiło xD najlepsi są Ci, którzy dalej walą zamówienia z hasłem "kwaśny mirek" - co z tego, że to było na piątek i sobotę* xD zauważyłem kilka typów: a) zapominalscy "kuuurde nie ogarnąłem", "zaimprezowałem" xD b) cumple "cumplu weno wyślij ej weno" c) piszący samo hasło na pewniaka, jak gdyby nigdy nic xD d) floodowcy piszący 10x hasło xD hasło wypowiedziane 10 razy zwiększa przecież swą moc xD

Pozdrawiam ciepło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zelki #gusto #pracbaza #heheszki

* nie powiem, czy wyślemy próbki, żyjcie w niepewności xD
** tak w ogóle to jestem dzisiaj na L4, bo mnie rozłożyło, ale czego nie robi się dla mirko <3
  • 12