Wpis z mikrobloga

Jak można być taką ludzką kupą jak Conrad człowiek kciuk Gadomski. Jest on świetnym przykładem dlaczego do polityki powinno się iść w wieku minimum 30 lat, po odniesieniu jakiegoś tam sukcesu życiowego, a nie iść do polityki żeby tam robić karierę. Gdyby ten grubasek w wieku 16 lat zapisał się na jakikolwiek sport drużynowy zamiast bawić się w polityka, to nauczyłby się takich zasad jak lojalność i do głowy nie przyszłoby mu żeby urządzać taką szopkę, kiedy spokojnie mógł zadać to pytanie Korwinowi prywatnie. Przecież to jest sytuacja jakby jakiś sportowiec na konferencji prasowej zaczynał #!$%@?ć swojemu byłemu trenerowi o tym jak to #!$%@? go prowadził i dlatego od niego odszedł. Takie rzeczy załatwia się na osobności, a nie zachowuje się jak obrażona dziewczynka i urządza hucpę. Gardzę przeokrutnie ludźmi bez zasad.
#korwin #knp #4konserwy #polityka
  • 8
@ToJaZdzich: Miałem takie same wrażenia oglądając tą żenadę z jego strony - koleś nie wie co to lojalność, pierze brudy publicznie i to brudy nie obchodzące nikogo oprócz niego, bo związane z jego własnymi porażkami. Nie patrzy w oczy, atakuje jak dzik z lasu, wypowiada się z pozycji jakiegoś autorytetu, a gówno o świecie i polityce wie, co udowodnił w tych kilku minutach na wizji.
Kretyn, bez charyzmy, bez szacunku.

JKM
@ToJaZdzich:

Patrząc na tą wypowiedź, i ogólną atmosferę w studiu...

Mam wrażenie że aktualnie w KORWINie (Wolności?) jest sytuacja jak w chwili UPR-WiP albo i gorzej.

Zero jakiejkolwiek aktywności gdziekolwiek. Konferencje z sejmu wciąż są nagrywane #!$%@? sejmowymi kamerami - jakby nie mógł tam stanąć jakiś kuc z GoPro z boku i nagrać a potem wrzucić na YT.
Pomijam że wszyscy i tak te konferencję mają w dupie, nawet ogromna większość
@Heck_2: Lajki i filmiki na jutubie są akurat najmniej ważne. Najważniejsze jest to, że widać coraz większe zainteresowanie ideą wolnościową, a to o to przecież chodzi. Najpierw musi powstać elektorat, a partie to już dostarczy rynek i nieważne czy będzie to partia korwina czy kogokolwiek innego. Przyjdą wybory to i lajki i filmiki będą się zgadzać.
@ToJaZdzich: Fakt - elektorat powstaje. Gdy były wybory do euro-burdelu, sam ledwo zyskałem prawa wyborcze i musiałem przekonywać do KNP wszystkich w swoim zasięgu.

Aktualnie prawie nie znam kogoś kto by nie był wolnościowcem - no chyba że ma więcej niż 40 lat i jest oderwany od rzeczywistości "A w ogóle to za komuny KAŻDY miał prace i MIESZKANIE".

Ludzie którzy zyskują prawa wyborcze teraz - których znam - to z
jakby nie mógł tam stanąć jakiś kuc z GoPro z boku i nagrać a potem wrzucić na YT.


@Heck_2: Co #!$%@?? A ceper to pies?

Człowiek co najmniej sprawia wrażenie jakby ostro #!$%@?ł.


@Heck_2: Wielu ostro #!$%@?ło, ale nikt nie będzie #!$%@?ł długo za frajer. W końcu zapał mija, kiedy #!$%@? latami i nic z tego nie ma. Kasy nie ma, kariery nie ma, popularności nie ma, Korwin ma cię