Wpis z mikrobloga

Jako, że zaczynam kuracje na izoteku, to w sumie zrobie mały dziennik jakby ktoś się w przyszłości zastanawiał jakie są efekty, co się dzieje podczas brania itp. Jak będą zainteresowani to będę kontynuować

Zdjęcia dodam w tym tygodniu. Myślę, że ciekawie będzie zobaczyć zdjęcia przed i po

Dzisiaj będzie piąty dzień od rozpoczęcia. Kuracje mam przewidziana na 6 miesięcy. W moim przypadku nie jest zle, pare miejsc gdzie syfy wyskakują cały czas i nic nie pomagało (broda, okolice wąsa, plecy, i sporo zaskórników)
Dawki biorę przez pierwsze 10 dni po 1-2-1-2 tabletek 20mg, potem po dwie.

Tak więc - dzien 5.

Prawie żadnych skutków narazie. Usta w miare ok, morda troche szczypie lekko się łuszczy, może delikatnie suche dziurki od nosa, ale generalnie nic wielkiego się nie dzieje, troche mnie napierdziela w prawym boku, ale sam nie wiem czy to od tych tabletek. Póki co, czekam.


#izotek #tradzik #dziennik
  • 6
@crine: 8 miesiac here. po 2 nie mialem juz zadnego tradziku tylko male przebarqienia. tera nie mam juz nic. Ale nie wiem czy warto, caly organizm wysuszony ciagle zmeczenie, brak motywacji nawet leki mialem ostatnio xd delresje prawie bym mial przez to gowno. jeszcze 2 miechy mi zostaly. odradzam brania tego
@RegalWK: w moim przypadku nie ma innego wyjscia :P 10 lat latania po lekarzach, postanowiłem, że trzeba sie pomeczyc i pocierpieć te pol roku ale wkoncu skonczyc z tym