Wpis z mikrobloga

@regis_uszatek: mógł zamek paść lub przetarła się wiązka na łączeniu z drzwiami, choć przy tylnych drzwiach to raczej mniej prawdopodobne, może przełącznik, tyle jest możliwości. Tam jest moduł sterownika, moduł zamka, linka, wiązka. Może podjedź gdzieś i wrzuć na komputer, moduł powinien wyrzucić błąd co jest nie tak.

Przy zamykaniu centralnego strzela zamek w tych drzwiach?
Ogarnij jak podciągnąć cięgno klamki za pomocą drutu.
Znajdz najlepiej schemat drzwi i popatrz jak mógłbyś się dostać do wnetrza drzwi, albo dostać sie do cięgna.
Później bedzie trzeba rozebrać boczek i naprawić co zepsute.
Panowie dziękuję, jak tylko wyjdę ze szpitala (żona leży młody się urodził) sprawdzę i wszystko postaram się spisać dokładnie. Mało brakło a na Wincentego Pola w Katowicach dostawczak przetarłby mi prawy bok (chodzi o prawe przednie drzwi) jak jechałem do szpitala i problem w dziwny sposób się rozwiązał (zmieniał pas a byłem w jego martwym polu)
@kleeb
@Helgrindur
@manyec

jezeli to jest jetta mk v to drzwi pewnie jak w golfie 5 i 6. tam jest tak ze aby dostac sie do zamka czy podnosnika szyby odkreca sie zewnetrzne poszycie a zeby to zrobic drzwi musza byc otwarte. po zdjeciu boczka mozna co najwyzej glosnik zdemontowac chyba a calosc jest od wewnatrz oblachowana i dupa, w tym wypadku zeby dostac sie do zamka jezeli drzwi sa zamkniete trzeba